Značka: Wolfie picks

Zapůjčení motokrosové výbavy MX YOUTH

500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Na dotaz

Zapůjčení jezdecké výbavy pro použití na MX a lehkých enduro motorkách pro děti a juniory. 

Sada k zapůjčení obsahuje: motokrosovou helmu, obal na helmu, motokrosové boty, motokrosové rukavice, motokrosové brýle, obal na brýle, motokrosové kalhoty, motokrosový dres, chránič hrudi, chrániče loktů, chrániče kolen, funkční tričko pod chrániče, motokrosové ponožky.

 

motokrosová helma

značka: FLY Racing, FXR

dostupné velikosti Youth: YS (Youth Small), YM (Youth Medium), YL (Youth Large)

Jak změřit hlavu: Měříme obvod hlavy uprostřed čela a dále vodorovně kolem celé hlavy viz obrázek v galerii. Měřte alespoň 2x. U dívek s dlouhými vlasy doporučujeme vlasy při měření sepnout tak, jak budou poté rozloženy v době jízdy, ideálně do culíku či copu. Pokud naměříte více rozměrů, byť vodorovných, zvolte vyšší číslo.

 

FLY Racing tabulka velikostí:

YS 47-48 cm

YM 49-50 cm

YL 51-52 cm

 

 

FXR tabulka velikostí:

YS 47-48,5 cm

YM 49-50,5 cm

YL 51-51,5 cm

 

 

motokrosové brýle

značka: 100%, Von Zipper

dostupné velikosti: Mini, Junior/Youth, Standard

jak zvolit vhodné brýle: Brýle od značky 100% dobře sedí většině jezdců, nepadá, nesjíždí, má dostatečně ergonomický tvar. Pokud si nejste jistí velikostí, napište nám to do poznámky objednávky, či emailem, zapůjčíme dvě velikosti. Velikost brýlí Mini je vhodná pro jezdce s helmou YS, velikost brýlí  Junior/Youth je vhodná pro jezdce s helmou YM-YL, velikost brýlí Standard je vhodná pro jezdce s helmou YL, S, M i vetší. 

  

motokrosové boty

značka: Gaerne, TCX

dostupné velikosti: 29, 30, 32, 33, 35, 37

Velikost bot odpovídá běžné velikosti bot v EU značení.

 

motokrosové rukavice

značka: 100%, Fasthouse

dostupné velikosti Youth: YS (Youth Small), YM (Youth Medium), YL (Youth Large), YXL (Youth Extra Large)

  

motokrosové kalhoty 

značka: Fasthouse

dostupné velikosti Youth: Y22, Y24, Y26, Y28

 

motokrosový dres

značka Fasthouse

dostupné velikosti Youth: S (Small), M (Medium), L (Large)

 

tabulka velikostí:

Youth Small - pro jezdce s obvodem hrudníku 67-73 cm (měřeno v nejširším místě hrudního koše pod pažemi)

Youth Medium -  pro jezdce s obvodem hrudníku 74-80 cm (měřeno v nejširším místě hrudního koše pod pažemi)

Youth Large - pro jezdce s obvodem hrudníku 81-88 cm (měřeno v nejširším místě hrudního koše pod pažemi)

  

další druhy ochranných pomůcek a doplňkové výbavy: chránič hrudi, chrádič loktů, chrániče kolen, motokrosové ponožky, návleky pod chrániče, funkční trička

značka: EVS, Leatt, FOX

Velikost bude zvolena dle výšky a váhy jezdce.

 

Naměřené míry prosím zapište do poznámky objednávky, nebo zašlete na náš email.

 

Praktické informace k ceně a předání:

Uvedená cena je za 1 den, při zapůjčení na více dní se cena bude odvíjet od paušálu za čištění ve výši 200 Kč a půjčovného ve výši 300 Kč za den. Vybavení je možné zapůjčit pouze po telefonické či emailové rezervaci na konkrétní den/dny. Zapůjčení motokrosové výbavy je závazné a platí se převodem předem. Pokud dojde ke zrušení rezervace 3 dny předem, než byl plánovaný termín předání výbavy, je možné si vybrat náhradní termín zapůjčení. Předání vybavení probíhá osobně na adrese: V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00, telefonní kontakt 739341181. Avšak pokud máte k službě rezervovaný i motokrosový motocykl s přistavením na trati, proběhne předání v místě trati spolu se zapůjčením motocyklu. Vratná kauce je za zapůjčení motokrosové výbavy 2.000 Kč, která se hradí i vrací při předání. Pokud máte rezervovaný i motokrosový motocykl s přistavením na trati, kauce se nehradí. Při zpětném převzetí motokrosové výbavy se veškerá výbava prohlédne a případné nové vady budou půjčujícímu poměrně naúčtovány. Půjčující má odpovědnost za zapůjčenou výbavu a hradí půjčiteli veškeré nové výrazné viditelné vady. V případě, že část vybavení se bude muset z důvodu rozsáhlého či klíčového poškození, které nastalo v době zápůjčky půjčujícímu, zcela vyřadit a nahradit za vybavení nové, půjčující uhradí půjčiteli poměrnou cenu za nové vybavení se slevou, kterou určí půjčitel, zohledňující počet již proběhnutých zápůjček. Běžné postupné opotřebení vzhledem k povaze použití a znečištění od prachu, hlíny a bláta nebude nijak navíc zpoplatněno.

Vybavení k zapůjčení je převážně v tmavých barvách, případně s reflexními prvky. Po každém zapůjčení je výbava prohlédnuta, vyčištěna, vysušena a vydesinfikována.   

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: