Zapůjčení motokrosové výbavy MX YOUTH

pro děti
Značka: Wolfie picks
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Na dotaz

Zapůjčení jezdecké výbavy pouze pro použití na našich motocyklech pro děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada k zapůjčení obsahuje: motokrosovou helmu, obal na helmu, motokrosové boty, motokrosové rukavice, motokrosové brýle, obal na brýle, motokrosové kalhoty, motokrosový dres, chránič hrudi, chrániče loktů, chrániče kolen, motokrosové ponožky.

 

motokrosová helma

značka: FLY Racing, FXR, Bell

dostupné velikosti: YS, YM, YL, XS, S, tedy do 55 cm

Jak změřit hlavu: Měříme obvod hlavy uprostřed čela a dále vodorovně kolem celé hlavy viz obrázek v galerii. Měřte alespoň 2x. U dívek s dlouhými vlasy doporučujeme vlasy při měření sepnout tak, jak budou poté rozloženy v době jízdy, ideálně do culíku či copu.

 

motokrosové brýle

značka: 100%, Havoc, VonZipper

dostupné velikosti: Mini, Junior/Youth, Standard

  

motokrosové boty

značka: Gaerne, TCX, Alpinestars

dostupné velikosti: 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 42

Velikost bot odpovídá běžné velikosti bot v EU značení.

 

motokrosové rukavice

značka: Fasthouse

  

motokrosové kalhoty 

značka: Fasthouse

  

motokrosový dres

značka Fasthouse

  

další druhy ochranných pomůcek a doplňkové výbavy: chránič hrudi, chrádič loktů, chrániče kolen, motokrosové ponožky

značka: EVS, Leatt, FOX, Alpinestars, Fasthouse, TLD

Vhodné velikosti vybereme podle obvodu hlavy, obvodu boků, pasu a hrudi. Naměřené míry prosím zapište do poznámky objednávky, nebo zašlete na náš email.

 

Praktické informace k ceně a předání:

Vybavení je možné zapůjčit pouze s našimi motocykly v rámci služby Comfort. Motocykl a výbava bude přistavena a dovezena na trať, kde proběhne předání. Při zpětném převzetí motokrosové výbavy se veškerá výbava prohlédne a případné nové vady budou půjčujícímu poměrně naúčtovány. Půjčující má odpovědnost za zapůjčenou výbavu a hradí půjčiteli veškeré nové výrazné viditelné vady. V případě, že část vybavení se bude muset z důvodu rozsáhlého či klíčového poškození, které nastalo v době zápůjčky půjčujícímu, zcela vyřadit a nahradit za vybavení nové, půjčující uhradí půjčiteli poměrnou cenu za nové vybavení se slevou, kterou určí půjčitel, zohledňující počet již proběhnutých zápůjček. Běžné postupné opotřebení vzhledem k povaze použití a znečištění od prachu, hlíny a bláta nebude nijak navíc zpoplatněno.

Vybavení k zapůjčení je převážně v tmavých barvách, případně s reflexními prvky. Po každém zapůjčení je výbava prohlédnuta, vyčištěna, vysušena a vydesinfikována.    

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.