Trénink MX GROUP

pro děti
Značka: Masakr Servis
500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Skladem

Skupinový trénink motokrosu pro děti (4-15 let) pod vedením Petra Masaříka. Lokality kolem Prahy a termíny vám nabídneme. Doba samotného tréninku 3 hodiny. Cena neobsahuje poplatek za trať, ten se doplatí na místě dle aktuálního ceníku konkrétní trati.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro začátečníky i pro pokročilé. Pro děti ve věku 4-15 let. Potřebujete se teprve naučit či vyladit svoje jezdecké schopnosti v disciplíně motokrosu? Pak je pro vás vhodná tato kategorie služeb. Termíny a lokality po domluvě. Pohybujeme se v okolí Prahy, ve Středních Čechách. Nabídneme vám skupinu s termínem a lokalitou, ke které se můžete přidat podle objemu moto, věku a aktuální úrovně dovedností.

Čeká vás vysvětlení základní techniky jízdy a správného rozložení těla jezdce na motokrosovém motocyklu (jízda vpřed, akcelerace, brždění, zatáčení a různá poloha jezdce při těchto aktivitách), dohled trenéra nad prováděním techniky jízdy jezdcem, pro pokročilé vysvětlení pokročilých technik jízdy na motocyklu (skoky, výběr stop, předjížděcí strategie, starty, správná mentalita při závodění).

Celková doba strávená trénováním: 3 hodiny. Mezi tréninkovými jízdami budou i krátké pauzy na občerstvení a odpočinek dle potřeb skupiny jezdců.

Trénujeme celoročně. Mezi časté lokality patří: Milovice, Benátky nad Jizerou, Slapy, Dražetice - Borotice, Slaný, Třebíz, Nečín.

Trenérem je Petr Masařík, úspěšný závodník a trenér.

Doba uplatnění poukazu na trénink je 1 rok od jeho zakoupení.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.