Trénink MX INDIVIDUAL 1 h

pro děti
Značka: Masakr Servis
1 200 Kč 991,74 Kč bez DPH
Skladem

Individuální trénink motokrosu pod vedením Petra Masaříka pro děti a mladistvé. Lokalita a termín po domluvě. Doba samotného tréninku 1 hodina. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro začátečníky i pro pokročilé. Pro děti do 15 let. Potřebujete se teprve naučit či vyladit svoje jezdecké schopnosti v disciplíně motokrosu? Pak je pro vás vhodná tato kategorie služeb. Termíny a lokality po domluvě. Pohybujeme se zejména v okolí Prahy, ve Středních Čechách.

Čeká vás vysvětlení základní techniky jízdy a správného rozložení těla jezdce na motokrosovém motocyklu (jízda vpřed, akcelerace, brždění, zatáčení a různá poloha jezdce při těchto aktivitách), dohled trenéra nad prováděním techniky jízdy jezdcem, pro pokročilé vysvětlení pokročilých technik jízdy na motocyklu (skoky, výběr stop, předjížděcí strategie, starty, správná mentalita při závodění).

Celková doba strávená trénováním: 1 hodina. Mezi tréninkovými jízdami budou i krátké pauzy na občerstvení a odpočinek dle potřeby jezdce.

K ceně za trénik bude připočteno dopravné dle ujeté vzdálenosti a času stráveném v autě. Cena také neobsahuje poplatek za trať, ten se doplatí na místě dle aktuálního ceníku konkrétní trati.

Výjimka: v kombinaci s asistovaným pronájmem našich motocyklů se výběr lokality podřizuje typu pronájmu a cena za dopravné je již zohledněna a tudíž se další náklad nepřipočítává.

Trenérem je Petr Masařík, úspěšný závodník a trenér.

Doba uplatnění poukazu na trénink je 1 rok od jeho zakoupení.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.