O nás

Pronajímáme motokrosové dvoutaktní motocykly o objemu 50 ccm (Yamaha, KTM), elektro trialový motocykl o výkonu 12,5 V / 600 W (OSET) a elektro odrážedlo Stacyc KTM edice pro nejmenší jezdce již od 2 let. Specializujeme se na pronájem malých dětských motocyklů, protože větší silnější motocykly nesou již nemalá rizika a utlumené náhražky pro větší děti zase nejsou snadno servisovatelné. 

Pronájem je pouze asistovaný dle otevírací doby vybrané trati v okolí Prahy, kam po vzájemné dohodě Vámi rezervovaný motocykl přistavíme. Asistovaný pronájem obsahuje úvodní krátkou instruktáž (ovládací prvky motocyklu, startování, základní péče), pro začátečníky či mírně pokročilé lze pronájem doplnit o celočasový motokrosový trénink (rozložení a pohyb těla jezdce na motocyklu, technika jízdy - základy, akcelerace, brždění, zatáčky). Nepotřebujete tak nic víc, než se dostavit na konkrétní místo, vše ostatní zařídíme my. 

Pro jízdu a trénink na našich motokrosových, endurových a trialových motocyklech Vám zapůjčíme i motokrosové jezdecké vybavení dostupné ve vícero velikostech, podrobný přehled je popsán v sekci zapůjčení jezdecké výbavy.

Dále u nás najdete motokrosové oblečení a výbavu, MTB oblečení výbavu, přípravky pro péči o motocykl, sportovní a volnočasové oblečení a funkční doplňky stravy. Vše jsme vyzkoušeli a dlouhodobě jsme s naším výběrem spokojeni. Hodnotili jsme funkčnost, zpracování, složení, kompatibilitu a v neposlední řadě i design.

Náš tým je tvořen Petrem Masaříkem, mnou, Michaelou Masaříkovou (alias Wolfie) a Lesanou Masaříkovou. A že nejsme v oboru krátce, dokazují sportovní úspěchy Petra, který se motokrosu věnuje celý život. Nejprve jako závodník a poté jako trenér. Já se věnuji motokrosu od svých 35 let, zato se vší houževnatostí, vervou a investicemi, protože mne motokros naplňuje a nenašla jsem jinou sportovní disciplínu, která by se tomu vyrovnala. Mise Petra je taková, aby více dětí mělo možnost se svézt na motocyklu a poznat tuto krásnou, naplňující a zábavnou disciplínu. A já se mu v tom snažím pomáhat.   

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás na trati! 

Vaše Wolfie 

 

Petr a Michaela Masaříkoví

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení