O nás

Pronajímáme motokrosové dvoutaktní motocykly o objemu 50 ccm (Yamaha, KTM), elektro trialový motocykl o výkonu 12,5 V / 600 W (OSET). Specializujeme se na pronájem malých dětských motocyklů, protože větší silnější motocykly nesou již nemalá rizika a utlumené náhražky pro větší děti zase nejsou snadno servisovatelné. 

Pronájem je pouze asistovaný dle otevírací doby vybrané trati v okolí Prahy, kam po vzájemné dohodě Vámi rezervovaný motocykl přistavíme. Asistovaný pronájem obsahuje úvodní krátkou instruktáž (ovládací prvky motocyklu, startování, základní péče), pro začátečníky či mírně pokročilé lze pronájem doplnit o celočasový motokrosový trénink (rozložení a pohyb těla jezdce na motocyklu, technika jízdy - základy, akcelerace, brždění, zatáčky). Nepotřebujete tak nic víc, než se dostavit na konkrétní místo, vše ostatní zařídíme my. 

Pro jízdu a trénink na našich motokrosových, endurových a trialových motocyklech Vám zapůjčíme i motokrosové jezdecké vybavení dostupné ve vícero velikostech, podrobný přehled je popsán v sekci zapůjčení jezdecké výbavy.

Dále u nás najdete motokrosové oblečení a výbavu, MTB oblečení výbavu, přípravky pro péči o motocykl, sportovní a volnočasové oblečení a funkční doplňky stravy. Vše jsme vyzkoušeli a dlouhodobě jsme s naším výběrem spokojeni. Hodnotili jsme funkčnost, zpracování, složení, kompatibilitu a v neposlední řadě i design.

Náš tým je tvořen Petrem Masaříkem, mnou, Michaelou Masaříkovou (alias Wolfie) a Lesanou Masaříkovou. A že nejsme v oboru krátce, dokazují sportovní úspěchy Petra, který se motokrosu věnuje celý život. Nejprve jako závodník a poté jako trenér. Já se věnuji motokrosu od svých 35 let, zato se vší houževnatostí, vervou a investicemi, protože mne motokros naplňuje a nenašla jsem jinou sportovní disciplínu, která by se tomu vyrovnala. Mise Petra je taková, aby více dětí mělo možnost se svézt na motocyklu a poznat tuto krásnou, naplňující a zábavnou disciplínu. A já se mu v tom snažím pomáhat.   

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vás na trati! 

Vaše Wolfie 

 

20221008_105745

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.