Pronájem Yamaha PW50 MX BUDGET

pro děti
Značka: Yamaha
1 300 Kč 1 074,38 Kč bez DPH
Skladem

Asistovaný pronájem motocyklu Yamaha PW50 (ideální pro děti od 3 do 5 let) s balíčkem služeb BUDGET. Balíček BUDGET obsahuje tyto služby:

- pronájem motocyklu na 2 hodiny s přistavením na trať v okolí Prahy po dohodě lokality

- instruktáž ovládacích prvků motokrosového motocyklu 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asistovaný pronájem motocyklu Yamaha PW50, model 2022, s balíčkem služeb BUDGET.

Balíček BUDGET obsahuje podrobně tyto služby:

- pronájem motocyklu Yamaha PW50 na 2 hodiny s přistavením na trať v okolí Prahy po dohodě lokality s pronajímatelem (nabídka tratí zohledňuje otevírací dobu trati, umístění trati, počasí, bezpečnost trati vzhledem ke zkušenostem jezdce/jezdců, aktuální možnosti, obvykle se jedná o oblast kolem Milovic a tratě Třebíz, Slaný). Případně lze domluvit i přistavení a poté odvoz z místa, které bude přímo vámi určené a budete tam mít domluvený bezproblémový provoz po dobu smluveného pronájmu (například se jedná o váš pozemek). Avšak takové místo musí být umístěno do 25 km od Prahy 5 - Slivence, aby bylo v ceně pronájmu, delší trasa by byla již po dohodě zpoplatněna.     

- maziva (olej) po celou dobu ježdění (benzín budete ale potřebovat vlastní!)

- instruktáž ovládacích prvků motokrosového motocyklu (startování, chcípání, poloha stojánku, umístění plynu, umístění páček brzd)

- volbu, zda chcete přistavit motocykl s nebo bez postranních koleček (máme obě varianty, varianta s kolečky hůře zatáčí, ale hodí se pro jezdce, co zatím neumí jezdit na kole bez postranních koleček)

Balíček BUDGET neobsahuje poplatek za trať, ten budete muset uhradit na místě, dle ceníku konkrétní trati (obvykle se pohybuje 150-300 kč za moto), neobsahuje zapůjčení motokrosové výbavy pro jezdce, neobsahuje vysvětlení základní techniky jízdy a správného rozložení těla jezdce na motokrosovém motocyklu (jízda vpřed, akcelerace, brždění, zatáčení a různá poloha jezdce při těchto aktivitách). Jezdec je tak ponechán, aby jezdil jak intuitivně zvládne, nemá při své jízdě zahrnutý i dohled trenéra, který opravuje jeho pozici pro vštípení správných základů. 

Pokud se stane, že vaše dítě nebude chtít v době pronájmu na motorce jezdit, bohužel pronájem se nedá předčasně či částečně stornovat a kompenzovat vám nevyužitý čas po přistavení motocyklu. 

Motocykl Yamaha PW50 je vhodný pro děti 3-5 let, mohou na něm jezdit i mladší děti, pokud dosáhnou na zem ze sedla motocyklu (výška sedla je 48,5 cm), ale měly by již zvládat jezdit na kole bez přídavných koleček, mohou na něm jezdit také starší děti, nicméně se budou více krčit, aby se na motocykl poskládaly. V případě, ženedosáhnou ze sedla na zem, je vhodné zamluvit variantu motocyklu s přídavnými kolečky.

Po uhrazení služby vám nabídneme konkrétní termíny a lokality, ze kterých si vyberete a my vám místo a čas zarezervujeme. Rezervaci je možné z vaši strany zrušit a vybrat si náhradní plnění 3 dny před daným zarezervovaným termínem. Jezdí se a rezervace je platná i za mírně deštivého počasí. Při velké nepřízni počasí (bouřky, silný déšť, nesjízdnost povrchu trati, silný mráz) či vážnější nemoci provozovatele, bude rezervace zrušena a vám budou nabídnuty nové varianty plnění. Při lokální nepřízni počasí a nesjízdnosti konkrétní trati, bude včas nabídnut přesun lokality, tedy čas a datum bude platný a místo plnění se změní (vše toto probíhá po vzájemné dohodě). 

Kauce za motocykl a výbavu se nehradí, jelikož se jedná o asistovanou formu pronájmu.  

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je odpovědný za jakékoliv škody na zapůjčeném motocyklu a vybavení a bude při skončení pronájmu vyzván k úhradě za takovéto poškození dle nákladových cen pronajímatele. Na běžné opotřebení, např. nájezd motohodin, ušpinění, jemné poškrábání, které nebrání dalšímu používání a podobně, vzhledem k povaze účelu na který se motocykl a výbava zapůjčuje, se předchozí tvrzení nevztahuje. 

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je plně odpovědný za jezdce a doprovod, pronajímatel nenese odpovědnost za zdraví, případnou újmu u jezdců i doprovodu. Samozřejmě se znažíme předcházet nehodám a pádům a kontaktu s jinými jezdci instruktáží a výběrem trati, nicméně nevylučujeme náhodu či nevědomé či vědomé zapřičinění nehody, pádu, nevhodného kontaktu a újmy.

Zapůjčiteli (tomu kdo využívá službu) bude předloženo k podpisu Čestné prohlášení.

 

Výběr tratí (přesnou GPS polohu vám pošleme po domluvě lokality):

Milovice - oblast Ukrajina - Jedná se o volný, divoký, rozlehlý, rovinatý prostor s hlinito-písčitým povrchem a solitérními stromy. Trať je vyježděna v několika oblastech tohoto prostoru. Jednotlivé samostatné úseky se dělí na  jednodušší a těžší podle výskytu nerovností a prokypřenosti povrchu. Tato lokalita je vhodná pro úplné začátečníky až středně pokročilé.

Milovice - soukromý pozemek za Ukrajinou - Volná, divoká, rovinatá oblast bez stromů s hlinito-písčitým povrchem a také malá písčitá trať se zaoblenými skoky a vlnami, která je obklopena solitérními stromy. Zde si zajezdí úplní začátečníci až středně pokročilí jezdci.

Třebíz - velká tradiční motokrosová trať - Má ve svém areálu i menší okruh s malými skoky a vlnami pro děti na malých motocyklech. Do areálu jezdí všechny kategorie jezdců od hobby po profi, kteří se převážně pohybují po velké trati. Zažijete zde pravou motokrosovou atmosféru. Veřejná otevírací doba se kryje s možnostmi pronájmu. Malí jezdci musí dbát opatrnosti a pokynů, nemohou jezdit po celém areálu, aby se nedostali do kontaktu s většími motocykly. Povrch je hlinitý, mírně jílovitý, za mokra přilnavý, hutný, za velkého mokra kluzký a za sucha tvrdý. Okruh malé trati je se zaoblenými malými skoky a vlnami (všechny prvky se dají přejet bez skákání). V areálu je i startovní rovina, kde se dá jezdit jen ovál či osmička bez zvlnění a skoků. Trať je se svými mnohými možnostmi vhodná pro začátečníky i pro pokročilé.   

Slaný - malá motokrosová trať - Má u depa i malou trať určenou pro děti. Většinou sem jezdí hobby jezdci. Povrch trati je svojí povahou tvrdší, jílovito-hlinitý. Díky umístění areálu na volném prostranství je trať sjízdná téměř celoročně, rychle schne. Hlavní trať obsahuje větší i menší skoky, proskakováky (rytmické vlny). Nemá převýšení a je umístěna na rovinatém prostoru. Velká trať je vhodná pouze pro pokročilé. Malá trať je vhodná pro začátečníky. Na této trati je možné jezdit, po dohodě s jejím provozovatelem, i mimo veřejnou otevírací dobu, nicméně se tím nevyloučí účast jiných jezdců, kteří se s ním také domluvili.

 

K této službě pronájmu lze dodatečně sjednat i dohled trenéra.

Pokud máte dotazy, které nebyly zodpovězeny naším popisem, neváhejte nám zavolat, rádi zodpovíme. 

 

Technická specifikace motocyklu Yamaha PW50 2022: vzduchem chlazený, dvoutaktní motor o objemu 49 ccm, jednoválcový, nakloněný dopředu, jazýčkový ventil, kompresní poměr 6:1, výkon cca 2,7 HP, systém mazání Yamaha Autolube, plně automatická, mokrá, odstředivá převodovka (bez nutnosti jezdce ovládat spojku), zapalování CDI, startování nožní start pákou, koncový převod kardan, karburátor Mikuni VN12/1, ocelový páteřový rám, přední zdvih vidlic 60 mm, úhel sklonu předních vidlic 25 st, bubnová přední brzda, bubnová zadní brzda, přední pneumatika 5,5-10 4PR, zadní pneumatika 2,5-10 4PR, desetipalcová kola, lehká manipulace, omezovač plynu (kontrola maximální rychlosti), kompaktní design, krytá kardanová hřídel (usnadňující údržbu), oblíbený u dětí i rodičů, výrobce uvádí hmotnost včetně náplní 39 kg, kapacita palivové nádrže 2 l, kapacita olejové nádrže 0,35 l, rozměry: délka 1.245 mm, šířka 575 mm, výška 715 mm, výška sedla 485 mm, rozvor kol 855 mm.    

 

provozovatel a pronajímatel motocyklů: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

pronajímatel vybavení: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

instruktoři: Petr Masařík, Michaela Masaříková - Wolfie 

 

yamaha logo

Yamaha PW 50 z blízka

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.