Pronájem KTM 50 SX Mini MX BUDGET

pro děti
Značka: KTM
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Asistovaný pronájem motokrosového závodního motocyklu KTM 50 SX Mini (ideální pro děti od 4 do 7 let) s balíčkem služeb BUDGET. Balíček BUDGET obsahuje tyto služby:

- pronájem motocyklu na 2 hodiny s přistavením na trať v okolí Prahy po dohodě lokality a termínu

- instruktáž ovládacích prvků motokrosového motocyklu 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asistovaný pronájem motokrosového závodního motocyklu KTM 50 SX Mini, model 2022, s balíčkem služeb BUDGET.

Balíček BUDGET obsahuje podrobně tyto služby:

- pronájem motocyklu KTM 50 SX Mini na 2 hodiny s přistavením na trať v okolí Prahy po dohodě termínu a lokality (nabídka tratí zohledňuje otevírací dobu trati, umístění trati, počasí, bezpečnost trati vzhledem ke zkušenostem jezdce/jezdců, aktuální možnosti, obvykle se jedná o oblast kolem Milovic a tratě Třebíz, Slaný)

- maziva (olej) po celou dobu ježdění (benzín budete ale potřebovat vlastní!)

- instruktáž ovládacích prvků motokrosového motocyklu (startování, chcípání, poloha stojánku, umístění rukojeti plynu a brzdových páček)

Balíček BUDGET neobsahuje poplatek za trať, ten budete muset uhradit na místě, dle ceníku konkrétní trati (obvykle se pohybuje 150-300 kč za moto), neobsahuje zapůjčení motokrosové výbavy pro jezdce, neobsahuje vysvětlení základní a pokročilé techniky jízdy a správného rozložení těla jezdce na motokrosovém motocyklu (jízda vpřed, akcelerace, brždění, zatáčení a různé polohy jezdce při těchto aktivitách). Jezdec je tak ponechán, aby jezdil, jak intuitivně zvládne. V balíčku není zahrnutý dohled trenéra, který by opravoval pozici a počínání jezdce pro osvojení si  správných návyků. 

Pokud se stane, že vaše dítě nebude chtít v době pronájmu na motocyklu jezdit, bohužel pronájem se nedá předčasně či částečně stornovat a kompenzovat vám nevyužitý čas po přistavení motocyklu. 

Motocykl KTM 50 SX Mini je vhodný pro děti 4-7 let. Výška sedla je 56 cm.

Po objednání a uhrazení služby vám nabídneme konkrétní termíny a lokality, ze kterých si vyberete a my vám místo a čas zarezervujeme. Rezervaci je možné z vaši strany zrušit a vybrat si náhradní plnění 24 hodin před zarezervovaným termínem. Jezdí se a rezervace je platná i za mírně deštivého počasí. Při velké nepřízni počasí (bouřky, silný déšť, nesjízdnost povrchu trati, mráz) či vážnější nemoci provozovatele, bude rezervace zrušena a budou vám nabídnuty nové varianty plnění. Při lokální nepřízni počasí a nesjízdnosti konkrétní trati, bude včas nabídnut přesun lokality, tedy čas a datum bude platný a místo plnění se změní (vše toto probíhá po vzájemné dohodě). 

Kauce za motocykl a výbavu se nehradí.

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je odpovědný za jakékoliv škody na zapůjčeném motocyklu a vybavení a bude při skončení pronájmu vyzván k finanční náhradě poškození dle rozsahu a povahy. Na běžné opotřebení, např. nájezd motohodin, ušpinění, jemné poškrábání, které nebrání dalšímu používání a podobně, vzhledem k povaze účelu, na který se motocykl a výbava zapůjčuje, se předchozí tvrzení nevztahuje. 

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je plně odpovědný za jezdce a doprovod. Pronajímatel nenense odpovědnost za zdraví, případnou újmu jezdců i doprovodu. Snažíme se společně předcházet nehodám a pádům a kontaktu s jinými jezdci instruktáží a výběrem trati, nicméně nevylučujeme náhodu či nevědomé či vědomé zapřičinění nehody, pádu, nevhodného kontaktu a následné újmy.

Zapůjčiteli (tomu kdo využívá službu) bude předloženo k podpisu Čestné prohlášení.

 

Výběr tratí (přesnou GPS polohu vám pošleme po domluvě lokality):

Milovice - oblast Ukrajina - Jedná se o volný, divoký, rozlehlý, rovinatý prostor s hlinito-písčitým povrchem a solitérními stromy. Trať je vyježděna v několika oblastech tohoto prostoru. Jednotlivé samostatné úseky se dělí na  jednodušší a těžší podle výskytu nerovností a prokypřenosti povrchu. Tato lokalita je vhodná pro úplné začátečníky až středně pokročilé.

Milovice - soukromý pozemek za Ukrajinou - Volná, divoká, rovinatá oblast bez stromů s hlinito-písčitým povrchem a také malá písčitá trať se zaoblenými skoky a vlnami, která je obklopena solitérními stromy. Zde si zajezdí úplní začátečníci až středně pokročilí jezdci.

Třebíz - velká tradiční motokrosová trať - Má ve svém areálu i menší okruh s malými skoky a vlnami pro děti na malých motocyklech. Do areálu jezdí všechny kategorie jezdců od hobby po profi, kteří se převážně pohybují po velké trati. Zažijete zde pravou motokrosovou atmosféru. Veřejná otevírací doba se kryje s možnostmi pronájmu. Malí jezdci musí dbát opatrnosti a pokynů, nemohou jezdit po celém areálu, aby se nedostali do kontaktu s většími motocykly. Povrch je hlinitý, mírně jílovitý, za mokra přilnavý, hutný, za velkého mokra kluzký a za sucha tvrdý. Okruh malé trati je se zaoblenými malými skoky a vlnami (všechny prvky se dají přejet bez skákání). V areálu je i startovní rovina, kde se dá jezdit jen ovál či osmička bez zvlnění a skoků. Trať je se svými mnohými možnostmi vhodná pro začátečníky i pro pokročilé.   

Slaný - malá motokrosová trať - Má u depa i malou trať určenou pro děti. Většinou sem jezdí hobby jezdci. Povrch trati je svojí povahou tvrdší, jílovito-hlinitý. Díky umístění areálu na volném prostranství je trať sjízdná téměř celoročně, rychle schne. Hlavní trať obsahuje větší i menší skoky, proskakováky (rytmické vlny). Nemá převýšení a je umístěna na rovinatém prostoru. Velká trať je vhodná pouze pro pokročilé. Malá trať je vhodná pro začátečníky. Na této trati je možné jezdit, po dohodě s jejím provozovatelem, i mimo veřejnou otevírací dobu, nicméně se tím nevyloučí účast jiných jezdců, kteří se s ním také domluvili.

 

K této službě pronájmu lze dodatečně sjednat i dohled trenéra.

Pokud máte dotazy, které nebyly zodpovězeny naším popisem, neváhejte nám zavolat, rádi zodpovíme. 

 

Technická specifikace motocyklu KTM 50 SX Mini 2022: jednoválcový dvoudobý motor, zdvihový objem 49 cm3, vrtání 39,5 mm, výkon cca 5,5 HP, nožní startér, jednorychlostní automatická převodovka, odstředivá nastavitelná spojka, konstrukci tvoří chrommolybdenový ocelový rám s centrální trubkou, přední upside-down vidlice XACT 35 WP o průměru 35 mm, zadní tlumič XACT WP mono shock, přední zdvih pérování 100 mm, zadní zdvih pérování 147 mm, přední kotoučová brzda o průměru 160 mm,  zadní kotoučová brzda o průměru 160 mm, řetěz 1/2 x 3/16", úhel hlavy řízení 67,4 stupňů, výška sedla 558 mm, objem nádrže 2,1 l, suchá hmotnost 40 kg.

 

provozovatel a pronajímatel motocyklů: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

pronajímatel vybavení: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

instruktoři: Petr Masařík, Michaela Masaříková - Wolfie 

 

37860_KTM_LogoPodium_orange_RGB

Wolfie picks: Take a look at new KTM 50 SX MINI 2022

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.