Pronájem OSET 12.5 ECO MX BUDGET

pro děti
Značka: OSET
1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH
Skladem

Asistovaný pronájem elektro motocyklu OSET 12.5 ECO (ideální pro děti od 3 do 5 let) s balíčkem služeb BUDGET. Balíček BUDGET obsahuje všechny tyto služby:

- pronájem motocyklu na 1 hodinu s přistavením na trať v okolí Prahy po dohodě lokality  

- instruktáž ovládacích prvků motocyklu

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asistovaný pronájem motocyklu OSET 12.5 ECO, model 2021, s balíčkem služeb BUDGET. Balíček BUDGET obsahuje podrobně tyto služby:

- pronájem motocyklu OSET 12.5 ECO na 1 hodinu s přistavením na trať v okolí Prahy po dohodě lokality s pronajímatelem (nabídka tratí zohledňuje otevírací dobu trati, umístění trati, počasí, bezpečnost trati vzhledem ke zkušenostem jezdce/jezdců, aktuální možnosti, obvykle se jedná o oblast kolem Milovic a tratě Třebíz a Slaný). Případně lze domluvit i přistavení a poté odvoz z místa, které bude přímo vámi určené a budete tam mít domluvený bezproblémový provoz po dobu smluveného pronájmu (například se jedná o váš pozemek). Avšak takové  místo musí být umístěno do 25 km od Prahy 5 - Slivence, aby bylo v ceně pronájmu, delší trasa by byla již po dohodě zpoplatněna. Eletro motocykl vydrží pouze 1-2 hodiny jízdy, proto je doba pronájmu relativně kratší, než u jiných motocyklů.  

- instruktáž ovládacích prvků motokrosového motocyklu (zapnutí, vypnutí, poloha stojánku, umístění plynu, umístění páček brzd).

Balíček BUDGET neobsahuje poplatek za trať, ten budete muset uhradit na místě, dle ceníku konkrétní trati (obvykle se pohybuje 150-300 kč za moto), neobsahuje zapůjčení motokrosové výbavy pro jezdce, neosahuje vysvětlení základní techniky jízdy a správného rozložení těla jezdce na motokrosovém motocyklu (jízda vpřed, akcelerace, brždění, zatáčení a různá poloha jezdce při těchto aktivitách). Jezdec je tak ponechán, aby jezdil jak intuitivně zvládne, nemá při své jízdě zahrnutý i dohled trenéra, který opravuje jeho pozici pro vštípení správných základů.

Pokud se stane, že vaše dítě nebude chtít v době pronájmu na motorce jezdit, bohužel pronájem se nedá předčasně či částečně stornovat a kompenzovat vám nevyužitý čas po přistavení motocyklu.

Motocykl OSET 12.5 ECO je vhodný pro děti 3-5 let (výška sedla je 39 cm), děti by měly zvládat jezdit na kole bez přídavných koleček, mohou na něm jezdit také starší děti, nicméně se budou více krčit, aby se na motocykl poskládaly, maximální zatížení jezdcem v motokrosové výbavě je 27,3 kg. Oproti klasickým motokrosovým motocyklům se spalovacími motory je elektro motor tichý, pouze slyšíte odpor kol, řetízku a podobně, je to svištivý zvuk, hodí se pro citlivější děti, které by spalovací motor mohl vylekat. 

Po uhrazení služby vám nabídneme konkrétní termíny a lokality, ze kterých si vyberete a my vám místo a čas zarezervujeme. Rezervaci je možné z vaši strany zrušit a vybrat si náhradní plnění 7 dní před daným zarezervovaným termínem. Jezdí se a rezervace je platná i za mírně deštivého počasí. Při velké nepřízni počasí (bouřky, silný déšť, nesjízdnost povrchu trati, silný mráz) či vážnější nemoci provozovatele, bude rezervace zrušena a vám budou nabídnuty nové varianty plnění. Při lokální nepřízni počasí a nesjízdnosti konkrétní trati, bude včas nabídnut přesun lokality, tedy čas a datum bude platný a místo plnění se změní (vše toto probíhá po vzájemné dohodě). 

Kauce za motocykl a výbavu se nehradí, jelikož se jedná o asistovanou formu pronájmu.  

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je odpovědný za jakékoliv škody na zapůjčeném motocyklu a vybavení a bude při skončení pronájmu vyzván k úhradě za takovéto poškození dle nákladových cen pronajímatele. Na běžné opotřebení, např. nájezd motohodin, ušpinění, jemné poškrábání, které nebrání dalšímu používání a podobně, vzhledem k povaze účelu na který se motocykl a výbava zapůjčuje, se předchozí tvrzení nevztahuje. 

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je plně odpovědný za jezdce a doprovod, pronajímatel nenese odpovědnost za zdraví, případnou újmu u jezdců i doprovodu. Samozřejmě se znažíme předcházet nehodám a pádům a kontaktu s jinými jezdci instruktáží a výběrem trati, nicméně nevylučujeme náhodu či nevědomé či vědomé zapřičinění nehody, pádu, nevhodného kontaktu a újmy.

Zapůjčiteli (tomu kdo využívá službu) bude předloženo k podpisu Čestné prohlášení.

 

Výběr tratí (přesnou GPS polohu vám pošleme po domluvě lokality):

Milovice - oblast Ukrajina - Jedná se o volný, divoký, rozlehlý, rovinatý prostor s hlinito-písčitým povrchem a solitérními stromy. Trať je vyježděna v několika oblastech tohoto prostoru. Jednotlivé samostatné úseky se dělí na  jednodušší a těžší podle výskytu nerovností a prokypřenosti povrchu. Tato lokalita je vhodná pro úplné začátečníky až středně pokročilé.

Milovice - soukromý pozemek za Ukrajinou - Volná, divoká, rovinatá oblast bez stromů s hlinito-písčitým povrchem a také malá písčitá trať se zaoblenými skoky a vlnami, která je obklopena solitérními stromy. Zde si zajezdí úplní začátečníci až středně pokročilí jezdci.

Třebíz - velká tradiční motokrosová trať - Má ve svém areálu i menší okruh s malými skoky a vlnami pro děti na malých motocyklech. Do areálu jezdí všechny kategorie jezdců od hobby po profi, kteří se převážně pohybují po velké trati. Zažijete zde pravou motokrosovou atmosféru. Veřejná otevírací doba se kryje s možnostmi pronájmu. Malí jezdci musí dbát opatrnosti a pokynů, nemohou jezdit po celém areálu, aby se nedostali do kontaktu s většími motocykly. Povrch je hlinitý, mírně jílovitý, za mokra přilnavý, hutný, za velkého mokra kluzký a za sucha tvrdý. Okruh malé trati je se zaoblenými malými skoky a vlnami (všechny prvky se dají přejet bez skákání). V areálu je i startovní rovina, kde se dá jezdit jen ovál či osmička bez zvlnění a skoků. Trať je se svými mnohými možnostmi vhodná pro začátečníky i pro pokročilé.   

Slaný - malá motokrosová trať - Má u depa i malou trať určenou pro děti. Většinou sem jezdí hobby jezdci. Povrch trati je svojí povahou tvrdší, jílovito-hlinitý. Díky umístění areálu na volném prostranství je trať sjízdná téměř celoročně, rychle schne. Hlavní trať obsahuje větší i menší skoky, proskakováky (rytmické vlny). Nemá převýšení a je umístěna na rovinatém prostoru. Velká trať je vhodná pouze pro pokročilé. Malá trať je vhodná pro začátečníky. Na této trati je možné jezdit, po dohodě s jejím provozovatelem, i mimo veřejnou otevírací dobu, nicméně se tím nevyloučí účast jiných jezdců, kteří se s ním také domluvili.

 

K této službě pronájmu lze dodatečně sjednat i dohled trenéra.

Pokud máte dotazy, které nebyly zodpovězeny naším popisem, neváhejte nám zavolat, rádi zodpovíme. 

 

Vlastnosti a technická specifikace motocyklu OSET 12.5 ECO 2021: Nejmenší z nabídky OSET, elektrická motorka pro nejlehčí a zároveň začínající jezdce, určená pro rovinatý i zvlněný terén. Díky své malé velikosti a lehkosti je ideální pro začínající jezdce pro trénování základních jezdeckých úkonů a pro získání důvěry v motocykl a své jízdní schopnosti. Neobsahuje žádné horké součásti, vyžaduje lehkou pravidelnou údržbu, pohon zajišťuje baterie s elektrickým dobíjením pomocí konektoru a dobíjecího adaptéru, tichá oproti spalovacím motocyklům a díky tomu provozovatelná na vícero místech, navržená se záměrem na bezpečnost, rozvoj jezdeckých dovedností a zábavu, lze používat denně. OSET 12.5 ECO je spolehlivá, má polstrovaný chránič na řídítkách, odolné stupačky velikostně upravené pro malé nohy, krytý řetízek. Zapíná se pomocí klíče, který se vloží shora do zámku umístěném na rámu motocyklu hned za řídítky a dále on/off tlačítkem u rukojeti plynu. Je určena pro jezdce od 3 do 5 let, doba provozu je 1-2 hodiny v závislosti na zvolené nastavitelné maximální rychlosti a nástupu výkonu. Maximální rychlost (power) a maximální odezva plynové rukojeti (response) jsou nastavitelné na rámu motocyklu, umístěné pod gumovou krytkou, snadno tak nastavíte dle potřeb jezdce hlavní jízdní vlastnosti (od motocyklu, co jede krokem a pomalu se rozjíždí po motocykl, co využívá celý svůj výkon a rychle reaguje na otočení plynové rukojeti). Obsahuje motor OSET 24 V 600 W a rám s ovládacími prvky, který je stejný jako u OSET 12.5R. Přední brzda je svým typem v-brzda (V-brake) a zadní je typově pásová (band brake), páčky brzd jsou nastavitelné v jedné ose, rukojeti jsou menší a tenčí, než u jiných modelů, určené pro malé ruce.  

 

provozovatel a pronajímatel motocyklů: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

pronajímatel vybavení: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

instruktoři: Petr Masařík, Michaela Masaříková - Wolfie 

trenéři: Petr Masařík

 

OSET-LOGO-WHITEBG

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.