Muc-Off Off-Road All-Weather Chain Lube 400 ml

Značka: Muc-Off
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Muc-Off Off-Road All-Weather Chain Lube je mazivo na řetězy všech off-road strojů do nejdrsnějších podmínek s dlouhým účinkem. Obsahuje práškové keramické přísady, snižuje tření a poskytuje ochranu před vnějšími vlivy. Objem 400 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série Step 3 Lube

velikost 400 ml

 

Muc-Off Off-Road All-Weather Chain Lubeje mazivo na řetěz do extrémních podmínek, pro každé počasí. Je vhodný pro motocykly, čtyřkolky, ATV, případně i pro MTB a downhill kola, pro řetězy se všemi druhy spojovacích kroužků: O, X, Z. Hodí se i na delší intervaly mezi mazáním, například na dlouhé cesty. Odpuzuje vodu, snižuje tření díky syntetickému složení a keramickým práškovým přísadám a poskytuje ochranu před vnějšími vlivy: vodou, vlhkem, špínou, blátem, pískem, je účinným přípravkem proti korozi a chrání před mechanickým opotřebením. Obsahuje UV barvivo pro kontrolu dokonalé aplikace, které je viditelné pod UV lampou (UV lampa není součástí balení). Na slunci se může zdát, že povrch je díky tomu po aplikaci lehce namodralý. 

aplikace a použití: Řetěz očistěte kartáčem, odmastěte a osušte hadříkem. Sprej protřepte. Pečlivě a detailně nastříkejte hojně přípravek na každý článek řetězu. Případné stékající přebytky otřete hadříkem. Pro maximální ochranu znovu aplikujte, a opět otřete případné stékající přebytky. Vyvarujte se aplikaci na brzdové povrchy. Uchovávejte přípravek na chladném a suchém místě.  

upozornění: Složení obsahuje extrémně hořlavý earosol. Balení pod tlakem, při zahřívání může explodovat. Aplikujte venku či v dobře větraných prostorách, pře vdechování výpar může způsobit ospalost a závratě. Je při dlouhodobém či koncentrovaném působení škodlivý pro vodní organismy. Uchovávejte ho mimo dosah dětí. 

  

vyrobeno v EU

kód výrobce 20452

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: bílá

Introducing the Off-Road All-Weather Chain Lube

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.