Muc-Off Two Prong Brush

Značka: Muc-Off
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Čistící kartáč Muc-Off Two Prong Brush se dvěma hlavami na detailní částí čištění vaší motorky či kola. Detailně vyčistí i oblasti, kam se není tak snadné dostat, štětinami obklopí úzké partie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

rozměry: 26 cm celková délka kartáče, 10,5 cm délka čistící části se štětinami, 15,5 cm délka rukojeti, 4,5x4,5-6,0x6,0 cm průměr čistící části se štětinami

 

Muc-Off Two Prong Brush, kartáč s dvojitou hlavou, je ideální pro čištění řetězů, ráfků, kotoučů, pedálů, páček i jejich okolí, kabelů, tenkých vidlic a tlumičů, tenkých partií rámu, jak u kol, tak i u motorek. Má pevnou pogumovanou ergonomickou rukojeť se silikonovým body v oblasti palce na rukojeti pro snadné protiskluzné uchopení a použití za mokra, odolné tužší nylonové štětiny, hlavy kartáče jsou u sebe, ale při čištění se postupně mírně rozevřou a obejmou tak čištěnou část, očko na konci rukojeti umožní praktické skladování zavěšením v dílně či v dodávce. Výrobce doporučuje použití kartáče Muc-Off Two Prong Brush s teplou či studenou vodou, ne s vřelou, dále by se kartáč neměl použít na rozpálené či velmí horké části motocyklu po jízdě (chladiče, motor, výfuk), aby se jeho štětiny při čištění nepoškodily.

  

kód výrobce 373

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: černá

How to Clean, Protect and Lube your Enduro/MX Bike

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.