Muc-Off Detailing Brush

Značka: Muc-Off
220 Kč 181,82 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Čistící kartáč Muc-Off Detailing Brush pro detailní čistění řetězů, řetězových koleček, rozet, středů kol a jiná málo přístupná místa u motocyklů i jízdních kol. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

rozměry: 15 cm celková délka kartáče, 6,5 cm délka čistící části se štětinami, 7,5 cm délka rukojeti, 5,5x4,0x2,0 cm rozměry čistící trojúhelníkové části se štětinami

 

Muc-Off Detailing Brush je kartáč ideální pro detailní čištění řetězových komponentů, rozet, kazet, brzdových kotoučů, středů kol i jiných málo přístupných míst, která vyžadují důkladné čištění tvrdým kartáčem a to jak u jízdních kol, tak u motorek. Má malou pevnou pogumovanou ergonomickou rukojeť se silikonovým body v oblasti palce na rukojeti pro snadné protiskluzné uchopení a použití za mokra, odolné extra tuhé krátké nylonové štětiny, které však nepoškodí povrch, pouze rozruší zatvrdlé či mastné nánosy špíny. Očko na konci rukojeti umožní praktické skladování zavěšením v dílně či v dodávce. Výrobce doporučuje použití kartáče Muc-Off Detailing Brush s teplou či studenou vodou, ne s vřelou, dále by se kartáč neměl použít na rozpálené či velmí horké části motocyklu po jízdě (chladiče, motor, výfuk), aby se jeho nylonové štětiny při čištění nepoškodily.

 

kód výrobce 372

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: černá

How to Clean, Protect and Lube your Enduro/MX Bike

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.