Muc-Off Nano Tech Motorcycle Cleaner

Značka: Muc-Off
300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Varianta

Muc-Off Nano Tech Motorcycle Cleaner je účinným základním zásaditým čističem, bez kyselin a rozpouštědel. Oplachuje se vodou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série step 1 clean

 

Muc-Off Nano Tech Motorcycle Cleaner je efektivní základní čistící prostředek na motocykly, lze ho však použít i na všechno ostatní, co potřebujete důkladně vyčistit ve vaší dílně a garáži od hlíny, bahna, prachu, mušek a usazenin. Nesmývá, nenarušuje a neodmašťuje záměrně nanesené olejové, tukové a silikonové lubrikanty, například na řetězu, na vidlicích, na jiných površích. Rozkládá hlínu a špínu na molekulární úrovni, obsahuje antikorozní přísady chránící kovové části již v průbehu mytí, neředí se, oplachuje se vodou. Je plně biologicky rozložitelný, zásaditý, bez kyselin, bez rozpouštědel, bez CFC (chlor-fluorované uhlovodíky, nejčastěji freony). Muc-Off Nano Tech Motorcycle Cleaner je bezpečné použít na všchny povrchy vaší motorky včetně karbonových a titanových, je také bezpečný pro brzdové desky i jiné části brzdné soustavy, je bezpečný pro těsnění, kabeláž, lanka, rotory, je bezpečný pro anodizované povrchové úpravy včetně eloxovaných, chromovaných a mořených. Není agresivní i dlouhodobé působení na površích nezpůsobuje křehnutí plastů nebo změnu lakovaného povrchu. Mnoho výrobců se tento ikonický růžový čistič snažilo okopírovat, jeho poměr složek a výrobní postup je ale utajen, a tak snažení konkurence bylo zatím bez úspěchu. 

aplikace a použití: Opláchněte motocykl či jiný čištěný stroj vodou, nastříkejte Muc-Off Nano Tech Motorcycle Cleaner na celý povrch a nechte ho 3-5 minut působit, kartáčem nebo houbou rozrušte jakékoliv větší nánosy špíny a hlíny, opláchněte celý stroj čistou vodou. Doporučujeme použít při aplikaci čističe ochranné plastové brýle (nejsou součástí balení).

upozornění: Při kontaktu s očima způsobuje vážné podráždění. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

 

země původu Velká Británie

kód výrobce 664

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: růžová

How to Clean, Protect and Lube your Enduro/MX Bike

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.