Muc-Off Expanding Microcell Sponge

Značka: Muc-Off
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Univerzální čistící mikrobuněčná houba v ergonomickém tvaru s odolným povrchem na důkladné a snadné mytí. Vakuově balená.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

velikost 17x9x0,5 cm (před vybalením), 17x9x5,7 cm (po prvním použití)

 

Muc-Off Expanding Microcell Sponge má ergonomický tvar, padnoucí skvěle do ruky, s odolným povrchem na důkladné, pečlivé a zároveň snadné mytí motocyklů, automobilů, skůtrů, kol a podobně. Je vakuově balená pro levnější dopravu od výrobce díky ušetřenému místu, redukuje tak i uhlíkovou stopu dopravy a snižuje použití plastového obalového materiálu. Muc-Off Expanding Microcell Sponge se po otevření postupně zvedne - naroste a po kontaktu s vodou ještě celkově postupně zvětší svůj objem. Pro první použití doporučujeme umístit na hodinu do kbelíku s vodou nebo před prvním použitím nechat vybalenou na vzduchu 1 den. Při dalším použití již nemusíte čekat, až se houba nefoukne.

   

země výroby Čína

kód výrobce 300

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: růžová

How to Clean, Protect and Lube your Enduro/MX Bike

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.