Muc-Off Bio Degreaser

Značka: Muc-Off
290 Kč 239,67 Kč bez DPH 58 Kč / 100 ml
Skladem (3 ks)

Muc-Off Bio Degreaser je universálním odmašťujícím přípravkem pro odstranění šmíru, lubrikantů, olejů a nečistot ze všech povrchů. Objem 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série Step 1 Clean

velikost 500 ml

 

Muc-Off Bio Degreaser bezpečně a rychle eliminuje nánosy olejů (včetně voděodolných), vosků, lubrikantů, maziv, šmíru, nečistot i asfaltu z kovů, plastů, gumy a pryže. Má zcela biologicky odbouratelné složení. Muc-Off Bio Degreaser lze snadno opláchnout vodou. Je vhodný pro řetězy všech typů, kazety, přehazovačky i jakékoliv jiné díly, které potřebují odmastit. Není však vhodný pro brzdové kotouče a desky, které přespříliš vysušuje. Využijete na trati, v dílně, na zahradě, občas i v domácnosti. Je bezpečný pro kovy, plasty, laky, karbon, gumu i pryžového těsnění. Parfemováno (připomíná vanilku).

aplikace a použití: Protřepte, nastříkejte na povrchy, které si přejete odmastit. Vyhněte se při aplikaci brzdovým destičkám a kotoučům. Nechte až 5 minut působit. Použijte kartáč či hadřík pro rozrušení velkých nánosů mazu a šmíru i jiných nečistot. Opláchněte vodou a nechte oschnout nebo vodu otřete hadříkem.   

upozornění: Složení obsahuje extrémně hořlavý earosol. Aplikujte venku či v dobře větraných prostorách. Při vdechování výpar může způsobit únavu a závratě. Balení pod tlakem, při zahřívání může explodovat. Uchovávejte ho mimo dosah dětí. 

  

vyrobeno v EU

kód výrobce 948

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: bezbarvá

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.