Muc-Off Motorcycle Disc Brake Cleaner 400 ml

Značka: Muc-Off
310 Kč 256,20 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Muc-Off Motorcycle Disc Brake Cleaner efektivně čistí a rehydratuje brzdové kotouče i destičky. Redukuje pískání. Objem 400 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série Step 1 Clean

velikost 400 ml

 

Muc-Off Motorcycle Disc Brake Cleaner, čistič moto brzdové soustavy, čistí brzdové kotouče a desky od nečistot a bahna, eliminuje nánosy mazu, oleje a špíny, zároveň rehydratuje brzdové destičky a obnovuje vlastnosti snadno dehydrovaných destiček, zcela zbavuje či redukuje pískání brzd, prodlužuje životnost brzdových destiček. Přípravek rychle schne, nenechává po použití žádný viditelný nános či film. Muc-Off Motorcycle Disc Brake Cleaner je bezpečný pro kov, plast, gumu, karbon, elox, lak. Je vhodný pro kotoučové brzdy.

aplikace a použití: Nasaďte si ochranné rukavice a brýle (nejsou součástí balení, použijte běžné plastové dílenské). Protřepte přípravek. Pro rychlou aplikaci nastříkejte rovnou na kotouč i destičky. Pro důkladnou aplikaci demontujte brzdič i destičky, naneste na destičky z obou stran, na kotouč z obou stran, můžete k aplikaci použít i hadřík, na který jste přípravek nastříkali. Nechte kotouče i destičky pár minut oschnout, poté namontujte. Není třeba oplachovat vodou. 

upozornění: Složení obsahuje extrémně hořlavý earosol. Aplikujte venku či v dobře větraných prostorách. Při vdechování výpar může způsobit únavu a závratě. Balení pod tlakem, při zahřívání může explodovat. Při zásahu očí způsobuje jejich vážné podráždění. Při častém zásahu pokožky způsobuje její vysušení a může způsobit i popraskání. Používejte při aplikaci ochranné rukavice a brýle. Uchovávejte ho mimo dosah dětí. 

 

 

vyrobeno v EU

kód výrobce 613

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: bezbarvá

How to Clean, Protect and Lube your Enduro Motorbike

Muc-Off Motorcycle Disc Brake Cleaner

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.