Muc-Off MO-94 400 ml

Značka: Muc-Off
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Muc-Off MO-94 poskytuje po aplikaci ochranu proti korozi pohyblivých komponentů a příliš zatuhlých spojů. Objem 400 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série Step 2 Protect

velikost 400 ml

 

Muc-Off MO-94 poskytuje po aplikaci trvající ochranu proti korozi a zatuhnutí u kovových dílů, například pro šroubované spoje, uchycení svíček, přepákování, rozety, řetězy, přehazovačky. Je vhodný pro všechny možné stroje: motokrosové motocykly, enduro motocykly, trial motocykly, silniční motocykly, čtyřkolky, bugyny, sněžné skůtry, vodní skůtry, BMX kola, downhill kola, MTB kola, silniční kola, elektro kola, automobily, lodě. Můžete ho použít i v domácnosti, dílně i na zahradě, například na panty u dveří, zámky, panty oken. Rychle a snadno se aplikuje díky balení ve spreji. Muc-Off MO-94 není vhodné používat na brzdové desky, jiné brzdové povrchy a na běhouny pneumatik. Jedná se o všestranný antikorozní přípravek redukující tření, který konzervuje, lubrikuje, ochraňuje. Po aplikaci vytváří suchou vrstvu, má disperzní účinek, vytlačuje vodu a vlhkost. Uvolňuje zatuhlé spoje, šrouby a podobně, redukuje množství nečistot a bahna ulpívajících na dílech strojů mezi mycími cykly. Je bezpečný pro kovy, chromované povrchy, gumu, karbonové díly. Neobsahuje teflon (PTFE - Polytetrafluorethylen). Je biologicky odbouratelný. 

aplikace a použití: Navlékněte na ruce ochranné rukavice (nejsou součástí balení, postačí jakékoliv dílenské latexové, silikonové či jiné plastové rukavice). Sprej protřepte. Poté aplikujte přípravek. Pro přesnou a detailní aplikaci nasaďte na sprej trubičku. Nechte oschnout, případně otřete přebytečné množství, které by po aplikaci stékalo, utěrkou z mikro vlákna. 

upozornění k aplikaci: Neaplikujte na brzdové destičky a jiné brzdné povrchy a také na běhouny pneumatik.

upozornění: Složení obsahuje extrémně hořlavý earosol. Balení pod tlakem, při zahřívání může explodovat. Při časté manipulaci s přípravkem používejte ochranné rukavice. Při pravidelném styku s pokožkou, může způsobit její podráždění, vysušení, případné praskání. Uchovávejte ho mimo dosah dětí. 

  

vyrobeno v EU

kód výrobce 934

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: bezbarvá

How to Clean, Protect and Lube your Enduro/MX Bike

How to use Muc-Off MO94

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.