Muc-Off HCB-1 400 ml

Značka: Muc-Off
470 Kč 388,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Muc-Off HCB-1 poskytuje ultimátní pružnou ochranu proti korozi i v těch nejdrsnějších podmínkách. Rozpouští existující rez. Objem 400 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série Step 2 Protect

velikost 400 ml

 

Muc-Off HCB-1 poskytuje po aplikaci velmi účinnou antikorozní bariéru do nejdrsnějších podmínek kovových dílů, například rámu včetně lakovaného, řetězu, přepákování, os kol, rozet, úchytů vidlic, úchytů tlumičů, šroubů a matek, namáhaných či odhalených kovových dílců, plastových i karbonových povrchů. Pomůže udržet váš stroj bez poškození rzí, solí a vlhkostí a to po dobu až 12 měsíců. Odolává horku, chladu, slané vodě. Neobsahuje silikonový vosk, teflon, ani vodu. Je vhodný pro všechny možné stroje: motokrosové motocykly, enduro motocykly, trial motocykly, silniční motocykly, čtyřkolky, bugyny, sněžné skůtry, vodní skůtry, BMX kola, downhill kola, MTB kola, silniční kola, elektro kola, automobily, lodě. Rychle a snadno se nanáší díky balení ve spreji a také vysoké kapilaritě, díky které prostupuje snadno do mikro trhlin v povrchu. Vytváří po aplikaci spojitou pružnou ochrannou okem neviditelnou antikorozní bariéru, poradí si i s existující rzí. Muc-Off HBC-1 je bezpečné použít i na elektro součástky a rozvody, lakované povrchy, přilehlé plastové obložení a karbonové díly. Není vhodné ho používat na brzdové desky, jiné brzdové povrchy a na běhouny pneumatik. Přidané UV barvivo je výborným pomocníkem, pokud chcete UV lampou (UL lampa není součástí balení) zkontrolovat, zda jste skutečně nanesli přípravek Muc-Off HCB-1 na celý povrch, který potřebujete ochránit. Je ideálním přípravkem pro zátěžové extrémní povětrnostní a jízdní podmínky. 

aplikace a použití: Navlékněte na ruce ochranné rukavice (nejsou součástí balení, postačí jakékoliv dílenské latexové, silikonové či jiné plastové rukavice) a nasaďte ochranné brýle (nejsou součástí balení, postačí dílenské plastové brýle). Povrch, na který plánujete přípravek aplikovat důkladně omyjte, osušte. Přesvědčte se, že povrch či součásti v blízké době před aplikací nebyly vystaveny přímému slunečnímu záření a jsou na dotek chladné. Sprej protřepte, a na malé ploše otestujte přilnavost a kompatibilitu přípravku. Poté aplikujte na celou plochu. Pro přesnou a detailní aplikaci nasaďte na sprej trubičku, pro plošnou nechte sprej bez trubičky. Nanestre tenký rovnoměrný film na povrch a nechte zcela zaschnout po dobu 24 hodin. 

upozornění k aplikaci: Neaplikujte na brzdové destičky a jiné brzdné povrchy a také na běhouny pneumatik.

upozornění: Složení obsahuje extrémně hořlavý earosol. Balení pod tlakem, při zahřívání může explodovat. Při manipulaci s ním vždy používejte ochranné rukavice. Při styku s pokožkou, může způsobit její podráždění. Vyvarujte se vdechování výparů z přípravku. Aplikujte ve venkovních nebo dobře větraných prostorách. Škodlivý pro vodní organismy při jejich dlouhodobém vystavení. Uchovávejte ho mimo dosah dětí. 

   

země původu Velká Británie

kód výrobce 20356

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: bezbarvá

Introducing Muc-Off HCB-1

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.