Muc-Off Luxury Microfibre Polishing Cloth

Značka: Muc-Off
270 Kč 223,14 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Vělká utěrka z mikrovlákna pro čištění vybavení i částí kol, motocyklů a jiných vozidel. Bezpečně čistí všechny povrchy citlivé na oděr. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

velikost 41x41 cm

 

Muc-Off Luxury Microfibre Polishing Cloth, antistatická utěrka z mikrovlákna, bezpečně čistí skleněné, plastové i jiné povrchy citlivé na poškrábání a oděr. Při výrobě byla použita technologie třepeného vlákna, které zachycuje mikročástice nečistot a omezuje riziko poškrábání povrchu, dále omezuje vznik šmouh při leštění. Má na obou stranách mírně rozdílnou výšku vláken, její rozměr je 41x41 cm a její textura je stejná jako u menší velikosti utěrky od stejného výrobce, díky své velikosti má ale větší absorpční schopnost. Muc-Off Luxury Microfibre Polishing Cloth lze opakovaně prát v pračce či v ruce. 

aplikace: Na povrch přiměřeně naneste čistící prostředek, utěrkou povrch setřete a otáčením a překládáním utěrky v ruce postupně vyleštěte do sucha. Před opakovaným použitím utěrky se ujistěte, že na utěrce nejsou zaschlé prostupující nečistoty a částečky z předchozího použití, aby nedošlo k poškození povrchu.

materiály: 80% polyester, 20% polyamide

 

země výroby Čína

kód výrobce 272

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: šedá

How to Clean, Protect and Lube your Enduro/MX Bike

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.