Muc-Off Luxury Helmet, Visor & Goggle Microfibre Cloth

Značka: Muc-Off
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Utěrka z mikrovlákna pro čištění helem, plexi u helem, brýlí, skla i obrazovek. Ideální na cesty. Bezpečně čistí povrchy citlivé na oděr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

velikost 24x24,5 cm

 

Muc-Off Luxury Helmet, Visor & Goggle Microfibre Cloth, antistatická utěrka z mikrovlákna, známá také pod názvem Muc-Off Visor Microfibre Cloth, bezpečně čistí skleněné, plastové i jiné povrchy citlivé na poškrábání a oděr. Při výrobě byla použita technologie třepeného vlákna, které zachycuje mikročástice nečistot a omezuje riziko poškrábání povrchu, dále omezuje vznik šmouh při leštění. Má na obou stranách mírně rozdílnou výšku vláken, její rozměr je 24x24,5 cm a její textura je stejná jako u větší utěrky od stejného výrobce. Kompaktní velikost dělá z této utěrky ideální cestovní doplněk. Muc-Off Luxury Helmet, Visor & Goggle Microfibre Cloth lze opakovaně prát v pračce či v ruce.

aplikace: Na povrch přiměřeně naneste čistící prostředek, utěrkou povrch setřete a otáčením a překládáním utěrky v ruce postupně vyleštěte do sucha. Před opakovaným použitím utěrky se ujistěte, že na utěrce nejsou zaschlé prostupující nečistoty a částečky z předchozího použití, aby nedošlo k poškození povrchu.

materiály: 80% polyester, 20% polyamide

   

země výroby Čína

kód výrobce 998

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: údržba vybavení
Barva: šedá

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.