Muc-Off Foam Fresh 400 ml

Značka: Muc-Off
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Muc-Off Foam Fresh je aktivní antibakteriální čistící pěna pro očistu vnitřních prostor chráničů, bot, helem a jakékoliv jiné výbavy. Objem 400 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

velikost 400 ml

 

Muc-Off Foam Fresh je vysoce účinný, jednuduše použitelný, pěnový čistič, ideální pro čištění výstelek helem, či jiných savých materiálů a výbavy, která se dotýká těla či na kterou se přenáší lidský pot. Například: helmy, vnitřní výstelky brýlí na motokros, enduro, downhill, snowboard, lyže, motocyklové kombinézy, sportovní obuv včetně motocyklové, kolenní, loketní a hrudní chrániče a výstelky, ortézy, páteřáky, sportovní rukavice, funkční prádlo. Ne všechno zmiňované se dá prát a pokud ano, doporučené teploty jsou nízké, pěnový čistič Muc-Off Foam Fresh pomáhá s obnovou této výbavy svým čistícím, antibakteriálním, prostupujícím a parfemovaným účinkem. Pěna po 10 minutách vsákne do povrchu, zmizí, změní se na tekutinu a postupně prostoupí čištěný materiál a vytlačí hlínu a špínu, zanechá jemnou citronovou vůni. Rozkládá zápach a pot. Perfektní pomocník pro vaši jezdeckou výbavu. Dá se však použít i pro čištění čalouněného textilního nábytku v domácnosti a také celého textilního interiéru automobilů. (Sedačky, koberečky, oblast kufru, panely ve dveřích, pouze u textílií v oblasti stropu bychom čištění nedoporučovali častěji, než 1x ročně, protože častá vlhkost by mohla v některých vozech způsobit prověšení textílie.)   

aplikace a použití: Balení protřepte, aplikujte na celý čištěný povrch, nechte pěnu působit a poté vyschnout, ideálně několik hodin, například přes noc.

tip: Silně znečištěné povrchy doporučujeme pro nejlepší možný účinek čistící pěny, nejdříve nahrubo omýt hadříkem a vodou, nechat vyschnout a až poté aplikovat Muc-Off Foam Fresh, který bude účinkovat na suchém povrchu ve své plné síle, neředěný. 

upozornění: Extrémně hořlavý aerosol. Balení je pod tlakem. Při zahřívání se může vychrlit ven či explodovat. Způsobuje při kontaktu s očima vážné podráždění. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

vyrobeno v EU

kód výrobce 199

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: údržba vybavení
Barva: bílá

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.