GS27 Helmet Boots & Gloves Cleaner 250 ml

Značka: GS27
290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

GS27 Helmet Boots & Gloves Cleaner desinfikuje vnitřní prostor helem, bot, chráničů, rukavic a funkčního prádla. Objem 250 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka GS27

řada Moto, Bike

velikost 250 ml

 

GS27 Helmet Boots & Gloves Cleaner rychle a bezpečně desinfikuje a čistí vaši výbavu, ať už se jedná o sportovní přilby, boty, chrániče a rukavice, nebo o funkční oblečení, bundy a kombinézy. Je vhodný pro off-road sportovní výbavu i pro silniční sportovní výbavu (MTB, downhill, silniční cyklistika, enduro, quad, motokros, trial, street bike, atd.). Obsahuje dvě aktivní složky, které pomáhají s odstraněním a neutralizací zápachů: technologicky nový pohlcovač organického zápachu a baktericidní složka, která preventivně redukuje potenciální ložiska bakteriálního zápachu. Díky vysokému podílu alkoholu ve složení je nástřik rychleschnoucí. Ihned po aplikaci lze výbavu zase používat, což je velmi praktické a činí tak tento produkt velmi oblíbeným. S mátovým aroma. 

aplikace: Důkladně protřepejte, nastříkejte na povrch k ošetření.

upozornění: Extrémně hořlavý aerosol v nádobě pod tlakem. Po zahřátí může explodovat. Při zásahu očí způsobuje vážné podráždění, při vdechnutí může způsobit ospalost a závratě. Používejte v dobře větrané místnosti nebo venku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

země původu Francie

kód výrobce VE110141, MO110141

výrobce: GS27 SAS, 540 rue Gilles de Gennes, Node Park Touraine, 37310 Tauxigny, FrancieGS27, 60 Avenue Foch, 75116 Paris, Francie

gs27 logo 3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: údržba vybavení
Barva: bezbarvá

Značka GS27 byla založena v roce 1968 panem Sergem Gaultierem, automobilovým nadšencem, který považoval vzhled svého vozu za velmi důležitý a tak trávil čištěním a péčí o svůj automobil hodně času. Své iniciály "GS" a své oblíbené číslo 27 použil v názvu značky i v samotném logu značky. Prvotní zájem o produkty zakladatel a tvůrce postupně zažehl na veletrzích, trzích a výstavách. Povědomí o značce rostlo i skrze francouzské teleshopingové kanály. Dnes již značka nabízí přes dvěstě produktů pro péči o automobily, motocykly a jízdní kola a pokračuje tak odkaz a záměr původního zakladatele, pana Gaultiera. Tvůrci produktů se zaměřují na kvalitu, účinnost a neustálý inovativní přístup zajišťuje jejich celé oddělení pro výzkum a vývoj. Tým postupně přináší inovace v postupech výroby, složení produktů a v tvorbě koncepcí nových high-tech produktů. Díky tomu jsou aktuálně dynamickým lídrem na francouzském trhu v kosmetice pro vozidla. Zaměřují se i na zahraniční trhy po celém světě. Jejich klientela roste a je náročná. Pravidelně vystavují na veletrzích Automechanika Frankfurt, Automechanika Dubai, AAPEX Las Vegas, Equip´Auto Paris, CIACCE Beijing, EICMA Milan Intermot Cologne, Eurobike Fridrichshafen, Interbike Las Vegas, atd.  

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.