Značka: GS27

GS27 Helmet Boots & Gloves Cleaner 250 ml

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

GS27 Helmet Boots & Gloves Cleaner desinfikuje vnitřní prostor helem, bot, chráničů, rukavic a funkčního prádla. Objem 250 ml.

Kategorie: údržba vybavení

značka GS27

řada Moto, Bike

velikost 250 ml

 

GS27 Helmet Boots & Gloves Cleaner rychle a bezpečně desinfikuje a čistí vaši výbavu, ať už se jedná o sportovní přilby, boty, chrániče a rukavice, nebo o funkční oblečení, bundy a kombinézy. Je vhodný pro off-road sportovní výbavu i pro silniční sportovní výbavu (MTB, downhill, silniční cyklistika, enduro, quad, motokros, trial, street bike, atd.). Obsahuje dvě aktivní složky, které pomáhají s odstraněním a neutralizací zápachů: technologicky nový pohlcovač organického zápachu a baktericidní složka, která preventivně redukuje potenciální ložiska bakteriálního zápachu. Díky vysokému podílu alkoholu ve složení je nástřik rychleschnoucí. Ihned po aplikaci lze výbavu zase používat, což je velmi praktické a činí tak tento produkt velmi oblíbeným. S mátovým aroma. 

aplikace: Důkladně protřepejte, nastříkejte na povrch k ošetření.

upozornění: Extrémně hořlavý aerosol v nádobě pod tlakem. Po zahřátí může explodovat. Při zásahu očí způsobuje vážné podráždění, při vdechnutí může způsobit ospalost a závratě. Používejte v dobře větrané místnosti nebo venku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

země původu Francie

kód výrobce VE110141, MO110141

výrobce: GS27 SAS, 540 rue Gilles de Gennes, Node Park Touraine, 37310 Tauxigny, FrancieGS27, 60 Avenue Foch, 75116 Paris, Francie

gs27 logo 3

 

Značka GS27 byla založena v roce 1968 panem Sergem Gaultierem, automobilovým nadšencem, který považoval vzhled svého vozu za velmi důležitý a tak trávil čištěním a péčí o svůj automobil hodně času. Své iniciály "GS" a své oblíbené číslo 27 použil v názvu značky i v samotném logu značky. Prvotní zájem o produkty zakladatel a tvůrce postupně zažehl na veletrzích, trzích a výstavách. Povědomí o značce rostlo i skrze francouzské teleshopingové kanály. Dnes již značka nabízí přes dvěstě produktů pro péči o automobily, motocykly a jízdní kola a pokračuje tak odkaz a záměr původního zakladatele, pana Gaultiera. Tvůrci produktů se zaměřují na kvalitu, účinnost a neustálý inovativní přístup zajišťuje jejich celé oddělení pro výzkum a vývoj. Tým postupně přináší inovace v postupech výroby, složení produktů a v tvorbě koncepcí nových high-tech produktů. Díky tomu jsou aktuálně dynamickým lídrem na francouzském trhu v kosmetice pro vozidla. Zaměřují se i na zahraniční trhy po celém světě. Jejich klientela roste a je náročná. Pravidelně vystavují na veletrzích Automechanika Frankfurt, Automechanika Dubai, AAPEX Las Vegas, Equip´Auto Paris, CIACCE Beijing, EICMA Milan Intermot Cologne, Eurobike Fridrichshafen, Interbike Las Vegas, atd.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení