Muc-Off Antibacterial Equipment Cleaner 500 ml

Značka: Muc-Off
380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Muc-Off Antibacterial Equipment Cleaner, vhodný pro desinfekci sportovního indoor vybavení, bez nutnosti oplachovat a bez šmouh. Objem 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

velikost 500 ml

 

Muc-Off Antibacterial Equipment Cleaner je vhodný pro všestranné antibakteriální ošetření sportovního indoor vybavení.  Zabraňuje nárůstu baktérií. Obsahuje složky s Quaternary Ammonium (QUAT), které zabíjení až 100% bakterií, širokou škálu virů a plísní. Po aplikaci účinkuje po delší dobu, než desinfekce na bázi alkoholu, ale i tak je bezbečný k prostředí. Jew bezpečné ho použít na hliník, nerez, karbon, plasty, vinyl. Nemusí se oplachovat. S příjemnou jablečnou vůní. Splňuje EU nařízení platná pro biocidní produkty a byl testován v souladu s normami EN13697, EN1276, EN1650, EN14476.  

aplikace: Nastříkejte na sportovní výbavu. Nechte alespoň 2 minuty působit. Otřete utěrkou z mikrovlákna.

upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. 

  

kód výrobce 1123

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: údržba vybavení
Barva: bezbarvá

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.