Muc-Off Silicon Shine 500 ml

Značka: Muc-Off
340 Kč 280,99 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Muc-Off Silicon Shine je konzervační přípravek pro ochranu, zvýšený lesk, obnovu sytosti barev dostupných povrchů offroad strojů. Redukuje tření při použití na všech podvozkových dílech: tlumičích, vidlicích, přepákování. Objem 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série Step 2 Protect

velikost 500 ml

 

Muc-Off Silicon Shine konzervuje, restauruje, ochraňuje povrchy dílů, obnovuje sytost barev, zeména na plastech a gumě, dodává lesk, snižuje tření, urychluje mytí motocyklu, jízdních kol, čtyřkolek i dalších offroad a silničních strojů. Ideální pro použití na přední vidlice, gumičky a těsnící kroužky vidlic, zadní tlumič, celém podvozku, řídítka, rám, rozety, přehazovačky, je bezpečný pro použití na plasty, kovy, gumu, kůži, lakované, chromované, eloxované, carbonové díly a jiné kompozity. Nezměkčuje gumu, nezměkčuje a nedegraduje plast. Chrání před nabalováním špíny a bahna, což oceníte zejména na blatnících. Prodlužuje životnost ošetřovaných dílců. Nezanechává skvrny, ani lepivý povrch, vhodný i pro kožené a plastové interiéry automobilů. Hlavní funkční složka Muc-Off Silicon Shine je silikon, který vyniká voděodolností a voděodpudovostí, odolností vůči UV záření, kyselosti a jiným vlivům prostředí. Vodu nejen odpuzuje, ale i ji pomáhá vysušovat. Obsahuje aroma třešní.

aplikace a použití: Po důkladném umytí vašeho motocyklu, důkladně protřepte a hojně ho nastříkejte na motocykl, nevadí, pokud je mokrý. Ideální pro velké dobře dostupné povrchy motocyklu či offroad stroje: plastové a kovové. Rozhodně není vhodný pro aplikaci na brzdné povrchy, například brzdové kotouče, brzdové desky, při aplikaci se jim vyhněte. Po aplikaci vyčkejte cca půl minuty působit a poté vyleštěte čistým jemným hadříkem.

upozornění: Složení obsahuje extrémně hořlavý earosol. Balení pod tlakem, při zahřívání může explodovat. Uchovávejte ho mimo dosah dětí. 

     

země původu Velká Británie

kód výrobce 227

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: bezbarvá

How to Clean, Protect and Lube your Enduro/MX Bike

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.