Muc-Off Motorcycle Protectant 500 ml

Značka: Muc-Off
330 Kč 272,73 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Muc-Off Motorcycle Protectant je ochranným konzervačním prostředkem, obsahuje teflon, má unikátní penetrační schopnosti. Objem 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série Step 2 Protect

velikost 500 ml

 

Muc-Off Motorcycle Protectant je funkčním ochranným konzervačním a hydrofobním prostředkem určeným pro mocykly, nicméně je vhodný i pro čtyřkolky, bugyny, sněžné a vodní skůtry a další off-road stroje. Obsahuje vysoké množství teflonu (PTFE - Polytetrafluorethylen) a funguje jako preventivní ochrana před ulpíváním nečistot a jejich potenciálním rozrušováním povrchů mezi jednotlivými cykly mytí motocyklu či jiného stroje. Muc-Off Motorcycle Protectant šetří čas při mytí, jelikož špína, prach, bahno, hlína, ulpívá na površích po aplikaci méně. Tento prostředek má unikátní penetrační schopnosti, proniká i do méně přístupných míst a díky disperzi pomáhá vytěsňovat případnou vlhkost a vodu, která dokáže po krátkém čase způsobit korozi. Navíc obsahuje i antikorozní přísady a složku s UV fluorescenčním barvivem, takže je snadné zkontrolovat UV lampou, zda jste nanesli přípravek všude, kde jste ho plánovali nanést. Dále obsahuje parfemaci, aroma vanilky. Ochranný film vytvořený přípravkem je kluzký, ale není lepkavý. Je bezpečné ho použít na rám, řetěz, kov, plasty, gumu, karbon, lakované a chromované povrchy, elektroinstalace. Snadno a rychle se aplikuje se po důkladném mytí motocyklu a již se neoplachuje. Ideálním pomocníkem před a v průběhu zimní sezóny či pro stroje, které potřebujete na nějaký čas odstavit. Jedinečné vlastnosti pro použití na kluzácích předních vidlic či zadního tlumiče pro snížení odporu a ochranu před nečistotami, které by mohli poškodit citlivá místa a proniknout do tlumičů.

aplikace a použití: Po důkladném umytí vašeho motockyklu, zakryjte brzdové povrchy, důkladně protřepte Muc-Off Motorcycle Protectant a hojně ho nastříkejte na motocykl, nevadí, pokud je mokrý, abyste odevšud vytlačili zbytkovou vlhkost. Přípravek nechte uschnout, neleštěte ho, pouze tam, kde by docházelo ke stékání, jemné přebytky otřete hadříkem. Schnutí není dobré uspěchat, k vytvoření funkční suché tenké ochranné teflonové vrstvy je třeba i několik hodin. Ideální zejména pro ochranu kovových částí motocyklu: předních vidlic, zadního tlumiče, výfukového systému, motoru, podvozku, rámu, kyvné vidlice. Rozhodně není vhodný pro aplikaci na brzdné povrchy, například brzdové kotouče, brzdové desky.

upozornění: Složení obsahuje extrémně hořlavý earosol. Balení pod tlakem, při zahřívání může explodovat. Uchovávejte ho mimo dosah dětí. 

   

vyrobeno v EU

kód výrobce 608

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: bezbarvá

How to Clean, Protect and Lube your Enduro/MX Bike

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.