HAVOC Infinity Dual Pane Clear Magnetic Lens

Značka: HAVOC
1 150 Kč 950,41 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

HAVOC Infinity Dual Pane Clear Magnetic Lens, čiré dvoustěnné sklo pro brýle HAVOC Infinity Goggles.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka HAVOC Racing

série Infinity

barevná varianta Clear

 

HAVOC Infinity Dual Pane Clear Magnetic Lens. Čiré dvoustěnné výměnné sklo pro brýle HAVOC Infinity Goggles. Inovativní systém přichycení skla do konstrukce brýlí pomocí bodových magnetů. Anti-fog, Anti-Scratch, Anti UV tvrzené plastové sklo. Dvoustěnné. Ideální v zimním období a při zvýšené vzdušné vlhkosti. Snižuje riziko možného zamlžení skla. Propustnost světla je hodnocena stupněm zatmavením skla, pro tuto variantu je to 0 z 5 (5 nejvyšší zatmavení).

péče: Dvojité sklo ideálně mýt pouze hadříkem a sprejem, ne pod tekoucí vodou, či ponořením do vody. Membrána na bázi lepidla mezi skly je jemně prodyšná a mohlo by dojít k natečení vody mezi skla, což by se nedalo vyleštit. 

 

výrobce: Havoc Racing LLC, 41765 Elm Street, Suite 201, Murrieta, CA 92562, USA

 logo havoc square

Doplňkové parametry

Kategorie: výměnná skla
Barva: bezbarvá

Jak snadno odejmout sklo z Havoc Infinity brýlí?

Společnost Havoc racing LLC byla založena v roce 2018 v slunné Kalifornii v USA. Od té doby se zakladatelé zaměřují na výrobu a inovaci v oblasti závodních brýlí určených pro motokros i jiné off-road disciplíny s otevřeným hledím. Nezůstávají však jen u toho, rozšířili své designy i o řadu slunečních brýlí. Zakladatelé značky, jak jejich název a slogan napovídá (Havoc, Wreak Havoc, wreaking havoc), chtějí způsobit povyk, udělat díru do světa, otřást vším. Jak inovací, kvalitou, tak i svým designem a v neposlední řadě i dostupnou cenou.

Frameless, Magnetic, Infinity - brýle Infinity s magneticky uchyceným sklem, s extra vysokou anatomicky obvodově tvarovanou výstelkou kolem obličeje pro absolutní komfort a přiléhavost bez nerovnoměrného tlaku a s velkou absorpcí pro případný pot. S minimalistickým rámečkem a velkým předobleným sklem pro ten největší výhled, pro skvělý design a také pro ochranu proti hlíně, písku, sněhu. S odnímatelným páskem a rychle vyměnitelným sklem. Jedny brýle, nekonečno možností.

Elite in Every Way Possible - brýle Elite s vynikajícími použitými materiály, s vysokou molitanovou pěnou, odnímatelným ochranným dílem nosu, velkým rozhledem a předobleným sklem, pro ochranu proti hlíně, písku, sněhu. 

Záloha_web banner rent

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.