Fasthouse Youth Elrod Legacy Knee Brace Sock Black

pro děti
Značka: Fasthouse
800 Kč 661,16 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Varianta

Fasthouse Youth Elrod Legacy Knee Brace Sock, Black, vysoké motokrosové ponožky, ideální pro použití pod ortézy či kolenní chrániče, v dětské universální velikosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Fasthouse 

série Youth Elrod

barevná varianta Black 

 

Fasthouse Youth Elrod Legacy Knee Brace Sock jsou vysoké motokrosové ponožky. Mají pohodlnou příjemnou úpletovou část od špiček nohou až pod lýtka, od lýtek po stehna mají pružnou jemnou, lehkou a příjemnou stretch část, zakončenou elastickým lemem, který má zevnitř silikonový pruh a zvenku vytlačené Fasthouse logo. V oblasti chodidel, od prstů až po patu je úplet silnější pro maximální komfort. Tyto vysoké ponožky se hodí k nošení pod kolenní ortézy či kolenní chrániče, aby ochránili vaši pokožku od potenciálního oděru, který chrániče mohou při delší jízdě způsobit.

materiál:

  • dolní část 80% acrylic, 11% nylon, 7% polyester, 2% spandex
  • horní část: 92% polyester, 8% spandex

Jsou dostupné v jedné uni velikosti:

  • YOUTH: US 4-6 / EU 36-38

Pro větší nohu zvolte dětské ponožky Fasthouse Elrod Legacy Knee Brace Sock Black.

upozornění: Kompletně rozbalené vyzkoušené ponožky nelze z hygienických důvodů vrátit. Ponožky vyjmuté z ochranného plastového přebalu, nezkoušené na nohu, lze vrátit v obvyklé lhůtě dle obchodních podmínek. 

 

kód výrobce 6523

výrobce: Fasthouse, 28757 Industry Drive, Valencia, California, 91355, USA

logo fasthouse

Značka Fasthouse pochází z Kalifornie, USA, zaměřuje se na výrobu motokrosového a MTB oblečení, volnočasového oblečení a brandových doplňků. 

Během pozdních 60. a počátku 70. let., kdy každodenní mantrou lidí bylo “peace, love and freedom” se zrodil sen. V tu dobu se v jednom z domů v Newhallu v Kalifornii scházeli rychlí závodníci a jiní nadšenci, kteří milovali závodění, trénování a prostě vše co s motocykly souvisí. Jen co by kamenem dohodil se nacházela trať Indian Dunes. Povídali si, pili, sdíleli zážitky z jízdy i z dávných dob a bylo jim dobře. Z toho čerpají inspiraci zakladatelé značky Fasthouse dodnes. Byly to pro ně “good times”, na které vzpomínají. Jedním ze zakladatelů byl Kenny Alexander, který je stále aktivní v nynější společnosti, pracuje tam i jeho otec, který vlastnil “house”, kde se scházeli tamní rychlí jezdci. Od toho je odvozen název pro pozdější web a značku “fast house”.

O třicet let později započala éra motokrosové grand prix “Day in the Dirt”, která měla navodit podobnou atmosféru, podobné naladění a kamarádství jako u prvních off-road závodů z minulosti, které se pořádaly nejen na veřejných tratích, ale i ilegálně, na divoko, v poušti. V roce 1998 se pořádal první ročník. V roce 2022 se konal 25. ročník v Glen Helen. V březnu 2022 se konal Day in the Dirt Down South na Floridě, celkem třetí v pořadí. Je to vždy velká událost, takový MX Woodstock s hudbou, závoděním, pitím, zejména piva a prostě oslavou života. Pro účastníky to není o tom, kdo z nich bude na stupních, ale o tom, že se večer sejdou u ohně a mají se zase fajn. V rámci marketingu  těchto akcí jsou dostupné i limitované série produktů s logy silných partnerů, jako je například RedBull a 805.

Začalo to závoděním, pak spolu pořádáním závodu, později se přidal i web, který informoval o novinkách, co se plánuje a sdílel nadšení a dojmy z již proběhlých závodů. Jedna věc vedla k druhé a zrodila se značka oblečení Fasthouse. Ale to, co vlilo do značky Fasthouse život, je nedotknutelné. Jsou to vazby lidí, nadšení, vášeň a také pocit sounáležitosti. Speed. Style. Good Times. We Race. Sometimes. To jsou mota značky.

Fasthouse také spolupracuje s různými známými brandy Hot Wheels, VonZipper, 805, RedBull, takže tato loga naleznete na produktech.

 

18x18-print-color

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.