VonZipper

Webová stránka značky: VonZipper

VONZIPPER , to je značka inspirovaná pohodovými volnočasovými aktivitami a charisma tvůrců. Mise je navrhnout, vyrobit a nabídnout prémiové produkty: sluneční brýle, motocyklové brýle, brýle pro zimní sporty, doplňkové zboží a oblečení. Tvůrci mají jiný úhel pohledu na běžné produkty, které to reflektují svými designy. Některé produkty více a jiné méně vybočují z mainstreamu, tvořenému ostatními značkami. Zajímají se o kulturní menšiny a nápadité sportovní a lifestylové influencery s jedinečným přístupem, ne o masu. Vše co tvůrci VonZipper navrhují odráží také vztahy, od zaměstnanců a týmových jezdců, až po obchodní partnery a jejich zákazníky. Přinášení úsměv na mnohé tváře a dokáží zaujmout akty pozitivní rebelie.

VONZIPPER má svoji základnu v Kalifornii. Společnost byla založena v roce 2000, klasicky jako start-up ve střídmém skladu v San Clemente bandou kamarádů, kteří se vzájemně doplňovali, povzbuzovali a měli DIY mentalitu. Dnes je značka rozšířená již po celém světě, díky inovativnímu designu, vyladěnému stylu a striktní pozornosti pro detaily.

Pro distribuci a prodej motocyklových brýlí VonZipper spolupracuje se společností Fasthouse. Barevné odstíny mají sladěné s mx výbavou (dresy, kalhotami a rukavicemi). 

317795766_10159377951706317_2327682634020949978_n

VZ Porkchop Acadia Goggle Slate Clear Lens1
Novinka
VonZipper Porkchop Acadia Goggle Slate Clear
1 690 Kč

VonZipper Porkchop Acadia Goggle, Slate s čirým sklem. Off-road brýle vhodné pro všechny disciplíny včetně MX, quad, enduro, MTB a podobně.

Objednáno  (2 ks)
Detail
84/M6
VZ Porkchop Elrod Goggle Black Red Clear Lens1
Novinka
VonZipper Porkchop Elrod Goggle Black Red Clear
1 690 Kč

VonZipper Porkchop Elrod Goggle, Black Red, Clear, s čirým sklem. Off-road brýle vhodné pro všechny disciplíny včetně MX, quad, enduro, MTB a podobně.

Objednáno  (2 ks)
Detail
4560
VZ Porkchop Rally Goggle Black1
Novinka
VonZipper Porkchop Rally Goggle Black
1 890 Kč

VonZipper Porkchop Rally Goggle, Black s tónovaným kouřovým sklem. Off-road brýle vhodné pro všechny disciplíny včetně MX, quad, enduro, MTB a podobně.

Objednáno  (4 ks)
Detail
84/M4
VZ Porkchop Rally Goggle Black Clear Lens1
Novinka
VonZipper Porkchop Rally Goggle Black Clear
1 690 Kč

VonZipper Porkchop Rally Goggle, Black s čirým sklem. Off-road brýle vhodné pro všechny disciplíny včetně MX, quad, enduro, MTB a podobně.

Objednáno  (>5 ks)
Detail
84/M5
VZ Porkchop Rally Goggle Red1
Novinka
VonZipper Porkchop Rally Goggle Red
1 890 Kč

VonZipper Porkchop Rally Goggle, Red s tónovaným kouřovým sklem. Off-road brýle vhodné pro všechny disciplíny včetně MX, quad, enduro, MTB a podobně.

Objednáno  (4 ks)
Detail
84/M3
VZ Sizzle Element Goggle Black1
Novinka
VonZipper Sizzle Element Goggle Black
890 Kč

VonZipper Sizzle Element Goggle, Black s čirým sklem a menším rámečkem, než mají jiné VonZipper brýle. Off-road brýle vhodné pro všechny disciplíny včetně MX, quad, enduro,...

Objednáno  (>5 ks)
Detail
84/M7
6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem