VonZipper

Webová stránka značky: VonZipper

VONZIPPER , to je značka inspirovaná pohodovými volnočasovými aktivitami a charisma tvůrců. Mise je navrhnout, vyrobit a nabídnout prémiové produkty: sluneční brýle, motocyklové brýle, brýle pro zimní sporty, doplňkové zboží a oblečení. Tvůrci mají jiný úhel pohledu na běžné produkty, které to reflektují svými designy. Některé produkty více a jiné méně vybočují z mainstreamu, tvořenému ostatními značkami. Zajímají se o kulturní menšiny a nápadité sportovní a lifestylové influencery s jedinečným přístupem, ne o masu. Vše co tvůrci VonZipper navrhují odráží také vztahy, od zaměstnanců a týmových jezdců, až po obchodní partnery a jejich zákazníky. Přinášení úsměv na mnohé tváře a dokáží zaujmout akty pozitivní rebelie.

VONZIPPER má svoji základnu v Kalifornii. Společnost byla založena v roce 2000, klasicky jako start-up ve střídmém skladu v San Clemente bandou kamarádů, kteří se vzájemně doplňovali, povzbuzovali a měli DIY mentalitu. Dnes je značka rozšířená již po celém světě, díky inovativnímu designu, vyladěnému stylu a striktní pozornosti pro detaily.

Pro distribuci a prodej motocyklových brýlí VonZipper spolupracuje se společností Fasthouse. Barevné odstíny mají sladěné s mx výbavou (dresy, kalhotami a rukavicemi). 

317795766_10159377951706317_2327682634020949978_n

62 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 62 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.