HAVOC Youth Legacy Goggle Ice Cream

pro děti
Značka: HAVOC
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

HAVOC Youth Legacy Goggle, Ice Cream. Ochranné dětské brýle s širokým zorným úhlem výhledu, s rychle odnímatelným sklem připevněným pomocí plastových pinů. Vhodné pro všechny off-road disciplíny.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka HAVOC Racing

série Legacy

barevná varianta Ice Cream

Havoc Youth Legacy Goggle jsou dětské ochranné brýle určené pro motokros, enduro, pitbike, quad, MTB, downhill, bike cross, sněžné skůtry a případně i bikros. Ochranné brýle disponují velmi širokým zorným úhlem výhledu. Mají rychle odnímatelné sklo, připevněné bodově pomocí vystouplých pinů, které zapadnou do těla brýlí. Technologie Pin Lock je zcela inovativní. Pásek držící brýle na helmě je pevně přichycený k tělu brýlí. Podle aktuálních světelných a vlhkostních podmínek zvolíte vhodné zabarvené či čiré sklo (skla jdou dokoupit, v balení u brýlí jsou pouze dvě, čiré a tónované, obě jednostěnné). Zabarvené sklo je vhodné při jasných slunečných dnech. Čiré bezbarvé sklo je vhodné pro jízdu za šera či velké oblačnosti. Někteří jezdci preferují čiré bezbarvé sklo i za slunečných podmínek, většina však volí zabarvené či zatmavené. Brýle HAVOC Racing Youth Legacy se vejdou se do většiny otevřených motokrosových a MTB děstkých helem již od nejmenší velikosti Youth XS. Pod brýle HAVOC Racing Youth Legacy lze nosit i dioptrické brýle, mají dostečný vnitřní prostor pro většinu druhů a velikostí dioptrických dětských brýlí. Vyšší tvarovaná vnitřní molitanová vícevrstvá pěna dobře a příjemně přiléhá k obličeji, brýle nezpůsobují nerovnoměrně tlak na obličej, například kolem nosu.

 

klíčové vlastnosti: 

 • pásek ve vzoru Ice Cream (pevně upevněný k tělu brýlí)
 • sklo tónované, jednostěnné, barevná varianta Youth Legacy Pin Lock Lens Light Smoke
 • sklo čiré, varianta Youth Legacy Pin Lock Lens Clear
 • skla mají sílu 1,4 mm 
 • ze stran viditelný flexibilní TPU rámeček brýlí v barvě Black
 • inovativní Pin Lock systém přichycení skla
 • široký zorný úhel 
 • unikátní vysoká (15 mm) vícevrstvá molitanová pěna pro maximální komfort a absorpci potu
 • Anti-Fog a Anti-Scratch sklo s nerezovými piny pro umístění strhávacích fólií (tear-off posts)
 • sklo je oblé, náhradní vyměnitelná skla jsou také předoblená (pre-curved) pro dokonalý fit
 • délkově nastavitelný pásek o šířce 4 cm
 • pásek s 3D výšivkou s anti-slip silikonovým vnitřním pruhem
 • plastový posuvný držáček pro zajištění konce strhávaček (plastové odhazovací fólie pro jízdu v blátivém terénu) 
 • nerezové piny pro umístění strhávaček 
 • součástí balení je i černý obal na brýle se zlatým logem H
 • příslušenství: jednostěnná skla (lenses) ve vícerých zabarvených provedeních, standardní strhávačky (tear-offs)
 • brýle nemají integrovaný roll-off systém

 

balení:

 • tělo brýlí s páskem
 • výměnné tónované zatmavené sklo
 • výměnné čiré sklo

 

poznámka: Sklo je relativně odolné, z tvrzeného plastu, ale není nezničitelné a absolutně nepoškrábatelné, čistěte ho tak ideálně za mokra a s citem pomocí utěrky z mikrovlákna. U čirého skla, v místech, kde je sklo přichyceno k úzkému obvodovému pásku je možné vidět pod sklem i strukturu lepidla, které drží sklo a obvodový pásek dohromady. Nic co by však bránilo ve výhledu. Jedná se pouze o jemnou estetickou záležitost u čirého skla. U zabarevných skel struktura lepidla není vidět. 

 

Jak vyměnit jednotlivá skla: Po straně rámečku brýlí si všimněte malého obdélníkového výstupku, za něj zatlačte a snažte se mírně odálit sklo od rámečku. Jakmile se kousek oddálí sklo od rámečku, vložte prsty dovnitř a zaberte za celé sklo. Nesnažte se sundat sklo tlakem prsty pouze za jeho okraje, sklo by se mohlo časem oddělit od svého podkladu, kde jsou umístěné piny. Je zde lepidlo (mezi samotným sklem a obvodem s piny) a to není dobré vystavovat tlaku tahem. Jakmile se vám podaří sklo sundat, další sklo je hračka zacvaknout. Je jedno, kterou stranou začnete. Podívejte se na naše video, kde je vidět, jak vyměníme bezpečně sklo.

 

kód výrobce: YG-ICE01

výrobce: Havoc Racing LLC, 41765 Elm Street, Suite 201, Murrieta, CA 92562, USA

 logo havoc square

Screenshot 2022-12-15 19.13.45

Wolfie Picks: How to change lens of HAVOC Youth Legacy Goggle

Wolfie Picks: Size of HAVOC Youth Legacy Goggle vs HAVOC Infinity Goggle

Společnost Havoc racing LLC byla založena v roce 2018 v slunné Kalifornii v USA. Od té doby se zakladatelé zaměřují na výrobu a inovaci v oblasti závodních brýlí určených pro motokros i jiné off-road disciplíny s otevřeným hledím. Nezůstávají však jen u toho, rozšířili své designy i o řadu slunečních brýlí. Zakladatelé značky, jak jejich název a slogan napovídá (Havoc, Wreak Havoc, wreaking havoc), chtějí způsobit povyk, udělat díru do světa, otřást vším. Jak inovací, kvalitou, tak i svým designem a v neposlední řadě i dostupnou cenou.

Frameless, Magnetic, Infinity - brýle Infinity s magneticky uchyceným sklem, s extra vysokou anatomicky obvodově tvarovanou výstelkou kolem obličeje pro absolutní komfort a přiléhavost bez nerovnoměrného tlaku a s velkou absorpcí pro případný pot. S minimalistickým rámečkem a velkým předobleným sklem pro ten největší výhled, pro skvělý design a také pro ochranu proti hlíně, písku, sněhu. S odnímatelným páskem a rychle vyměnitelným sklem. Jedny brýle, nekonečno možností.

Elite in Every Way Possible - brýle Elite s vynikajícími použitými materiály, s vysokou molitanovou pěnou, odnímatelným ochranným dílem nosu, velkým rozhledem a předobleným sklem, pro ochranu proti hlíně, písku, sněhu. 

Záloha_web banner rent

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.