HAVOC Elite Tear-Offs 50 ks

Značka: HAVOC
360 Kč 297,52 Kč bez DPH 7,20 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

HAVOC Elite Tear-Offs, 50 ks v balení. Čiré nelaminované odhazovací fólie, strhávačky, slídy. Druhovýroba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

HAVOC Elite Tear-Offs. Čiré nelaminované odhazovací fólie, odhazky, strhávačky, slídy, tear-offs. 50 ks v balení. Druhovýroba.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: strhávací slídy
Barva: bezbarvá

Společnost Havoc racing LLC byla založena v roce 2018 v slunné Kalifornii v USA. Od té doby se zakladatelé zaměřují na výrobu a inovaci v oblasti závodních brýlí určených pro motokros i jiné off-road disciplíny s otevřeným hledím. Nezůstávají však jen u toho, rozšířili své designy i o řadu slunečních brýlí. Zakladatelé značky, jak jejich název a slogan napovídá (Havoc, Wreak Havoc, wreaking havoc), chtějí způsobit povyk, udělat díru do světa, otřást vším. Jak inovací, kvalitou, tak i svým designem a v neposlední řadě i dostupnou cenou.

Frameless, Magnetic, Infinity - brýle Infinity s magneticky uchyceným sklem, s extra vysokou anatomicky obvodově tvarovanou výstelkou kolem obličeje pro absolutní komfort a přiléhavost bez nerovnoměrného tlaku a s velkou absorpcí pro případný pot. S minimalistickým rámečkem a velkým předobleným sklem pro ten největší výhled, pro skvělý design a také pro ochranu proti hlíně, písku, sněhu. S odnímatelným páskem a rychle vyměnitelným sklem. Jedny brýle, nekonečno možností.

Elite in Every Way Possible - brýle Elite s vynikajícími použitými materiály, s vysokou molitanovou pěnou, odnímatelným ochranným dílem nosu, velkým rozhledem a předobleným sklem, pro ochranu proti hlíně, písku, sněhu. 

Záloha_web banner rent

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.