HAVOC Elite Roll-Off System

Značka: HAVOC
600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

HAVOC Elite Roll-Off System, čiré zaoblené sklo s integrovaným roll-off převíjecím systémem pro brýle HAVOC Elite Goggles.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka HAVOC Racing

série Elite

barevná varianta Clear Black

 

HAVOC Elite Roll-Off System. Čiré výměnné sklo s integrovaným roll-off převíjecím systémem pro převíjení průhledné čiré fólie (filmu, slídy). Sklo je jednostěnné, zaoblené. Snadno se tak instaluje. Na skle je pružný plastový vlasec (mud flap) pro zajištění malého ofsetu mezi sklem a fólií. Vlasec do jisté míry zabraňuje přisátí fólie na sklo a hromadění vody pod fólií. Součástí balení je i 1 cívka s čirou fólií. Cívka má světlou výšku bez upevňovacího středu 4,5 cm a průměr 2,3 cm. Nepatří mezi nejvyšší na trhu, ale zase je delší, než je obvyklé. Systém je určen pouze pro brýle HAVOC Elite.

poznámka: Hlavní fotografie v galerii je v celo čirém provedení, aktuální novější zásoby od dodavatele jsou s černými domečky.

 

výrobce: Havoc Racing LLC, 41765 Elm Street, Suite 201, Murrieta, CA 92562, USA

 logo havoc square

Doplňkové parametry

Kategorie: roll-off
Barva: bezbarvá

Společnost Havoc racing LLC byla založena v roce 2018 v slunné Kalifornii v USA. Od té doby se zakladatelé zaměřují na výrobu a inovaci v oblasti závodních brýlí určených pro motokros i jiné off-road disciplíny s otevřeným hledím. Nezůstávají však jen u toho, rozšířili své designy i o řadu slunečních brýlí. Zakladatelé značky, jak jejich název a slogan napovídá (Havoc, Wreak Havoc, wreaking havoc), chtějí způsobit povyk, udělat díru do světa, otřást vším. Jak inovací, kvalitou, tak i svým designem a v neposlední řadě i dostupnou cenou.

Frameless, Magnetic, Infinity - brýle Infinity s magneticky uchyceným sklem, s extra vysokou anatomicky obvodově tvarovanou výstelkou kolem obličeje pro absolutní komfort a přiléhavost bez nerovnoměrného tlaku a s velkou absorpcí pro případný pot. S minimalistickým rámečkem a velkým předobleným sklem pro ten největší výhled, pro skvělý design a také pro ochranu proti hlíně, písku, sněhu. S odnímatelným páskem a rychle vyměnitelným sklem. Jedny brýle, nekonečno možností.

Elite in Every Way Possible - brýle Elite s vynikajícími použitými materiály, s vysokou molitanovou pěnou, odnímatelným ochranným dílem nosu, velkým rozhledem a předobleným sklem, pro ochranu proti hlíně, písku, sněhu. 

Záloha_web banner rent

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.