Značka: Fasthouse

Fasthouse Grindhouse Off-Road 2.0 Pant Black Camo

3 870 Kč 3 198,35 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Varianta:

Fasthouse Grindhouse Off-Road 2.0 Pant, Black Camo, propracované a vyladěné motokrosové a endurové kalhoty pro dospělé.

Kategorie: MX kalhoty

značka Fasthouse

série Grindhouse

varianta 2.0

barevná varianta Black Camo

 

Motokrosové a endurové kalhoty Fasthouse Grindhouse Off-Road 2.0 Pant jsou určené pro jízdu na motokrosových, endurových či trialových motocyklech, případně lze použít i pro MTB a downhill. Velikost zvolte podle obvodu sníženého pasu jezdce. Pokud jezdec používá chrániče (například bederní pás), které zasahují do prostoru pasu a nejsou umístěny nad kalhotami či na kalhotách zvenku, ale přímo mezi tělem a kalhotami, měřte obvod sníženého pasu (obvodu kolem vrcholu kyčelních kostí) s nasazenými chrániči. Oblast kalhot Fasthouse Grindhouse Off-Road 2.0 Pant kolem kolen je rozšířena a běžné kolenní chrániče se do kalhot vejdou, nicméně, pokud používáte kolenní ortézy, které jsou výrazně prostorově náročnější, než běžné kolenní chrániče, zvolte o velikost větší kalhoty, které budou mít i větší prostor v oblasti kolen. Kalhoty Fasthouse Grindhouse Off-Road 2.0 Pant kloubí funkci, střih a jednoduchost, preferuje prověřené klíčové vlastnosti před přehnaně vyumělkovanými a vykonstruovanými střihovými detaily, které můžeme rozpoznat v aktuálních trendech jezdeckých kalhot. U těchto kalhot se vám bude líbit, že obsahují i tři praktické kapsy na stehnech, kam se vejde mobil, hadřík na brýle či extra rukavice, což oceníte zejména pře delších projížďkách, tak se liší verze Off-Road od dalších variant kalhot Grindhouse Fasthouse.

Série Grindhouse je zavedená a vyzkoušená, používá kvalitní materiály a tradiční střih, je konstruována tak, aby vydržela mnohé tréninky i obstála jako závodní funkční oblečení. Klíčové vlastnosti zahrnují: hlavní konstrukce kalhot je tvořena z vysokogramážní 600D látky, spodní konstrukce kalhot je tvořena stretch materiálem s pružností do 4 stran, pevné nylonové nitě spojují jednotlivé panely látek dvojitými či trojitými švy, obsahuje brandová označení, kolenní panely jsou pružné do dvou stran, pánevní panel je pružný do dvou stran, vnitřní kolenní panely jsou z pravé nepískované či jinak neznehodnocené kůže, takže vydrží vyšší či vícečetnou zátěž včetně tepelné, zip je schován a překryt látkou a také nastavitelnou přeskou, obvod pasu lze upravit pomocí postranními páskami na suchý zip, pánevní panel je tvořen vícerými plochami látek pro vyšší či vícečetnou zátěž. Přední i zadní panel kalhot je v nejvyšším místě děrovaný pro extra ventilaci, vnitřní podšívka je umístěna v kalhotách do 3/4 jejich délky, čímž optimalizuje možný pohyb jezdce v ortézách, které nemají tak velkou šanci zadrhnout se o vnitřní švy kalhot, pokud by byly nepřekryté.

Dresy, kalhoty i rukavice z různých sérií mezi sebou můžete libovolně kombinovat do jednoho motokrosového kompletu, pouze barevnost by měla být sladěna.

 

tabulka velikostí:

velikost 28 - obvod kolem vrcholů kyčelních kostí 76-78 cm 

velikost 30 - obvod kolem vrcholů kyčelních kostí 79-84 cm  

velikost 32 - obvod kolem vrcholů kyčelních kostí 85-90 cm  

velikost 34 - obvod kolem vrcholů kyčelních kostí 91-95 cm  

velikost 36 - obvod kolem vrcholů kyčelních kostí 96-99 cm  

velikost 38 - obvod kolem vrcholů kyčelních kostí 100-104 cm

 

kód výrobce 30: 4164-0930

 

výrobce: Fasthouse, 28757 Industry Drive, Valencia, California, 91355, USA

logo fasthouse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fasthouse pochází z Kalifornie, USA, zaměřuje se na výrobu motokrosového a MTB oblečení, volnočasového oblečení a brandových doplňků. 

Značka Fasthouse je inspirována naladěním a stylizací prvních závodů a závodníků off-road motocyklů v oblasti Jižní Kalifornie, v které se závodníci postupně přesunovali z města Newhall, napříč pouštěmi a horami, až do místa Big Bear, kde byla startovní linie... je inspirována dobou, kdy další karavany s motorkami a závodníky směřovaly na závod po Ventura Blvd., aby se setkali v kempu Crater Camp, blízko Mullholand Dr. a Topanga Csnyon Blvd., kdy se jiní účastníci postupně sbírali po zalidněných ulicích Avalonu na ostrově Catalina Island... je inspirovaná náladou, jaká byla v době tohoto závodu, kdy dvacet až třicet tisíc diváků povzbuzovalo své favority ze dvou filmových rančů, pojmenovaných Westlake a Hopetown, umístěných hned kousek za Hollywoodem... jen si představte startovní čáru, míli dlouhou, s 3000 jezdci a motorkami, připravenými ke startu a připravenými k pokoření kopečnaté pouště mezi městy Barstow a Las Vegas... bylo to prostě velkolepé.

Značka Fasthouse je dále inspirována dobou, kdy se v oblasti Jižní Kalifornie motokrosoví jezdci potkávali na několika tamních, nyní proslulých, tratích, kde vytvořili unikátní komunitu, kde se vše, co je spojovalo, i událo. Jmenovali se Saddleback, Indian Dunes, Carlsbad and LACR (Los Angeles County Raceway Motrocross). Konalo se zde mnoho krásných závodů. Postupně se na tratích i v jejich okolí zpřísňovala pravidla diktovaná státními, městskými a oblastními nařízeními na popud mocných lidí sledujícíh vlastní zájmy a přehorlivých ekologů, takže období "s málo pravidly" postupně skončilo. Odtud pramení jeden ze sloganů této značky "When rules were few".

www.fasthouse.com

Fasthouse Headquarters