Značka: Fasthouse

Fasthouse Speed Star Water Bottle Smoke

475 Kč 392,56 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Fasthouse Speed Star Water Bottle je flexibilní plastová láhev bez PBA, s netekoucím uzávěrem a push-up/down ventilem. Objem lahve 650 ml.

Kategorie: sportovní lahve

značka Fasthouse

barevná varianta Smoke

objem 650 ml 

 

Fasthouse Speed Star Water Bottle je kvalitní láhev z LDPE plastu bez osahu BPA, vnitřní prostor lahve je napuštěn silikonem (silicon dioxide) pro hladký povrch, na kterém se neusazují skvrny, plísně, jako oceňujeem u skla. Láhev snadno zmáčknete a napijete se z ní bez nutnosti otáčet uzávěrem nebo ji jinak rukama odjišťovat díky push up/down ventilu, který se snadno ovládá stiskem zubů a vytažením či zatlačením náústku. Uzávěr neteče, ani když má vytažený ventil díky silikonové chlopni uvnitř náústku a díky pogumovanému povrchu se dá snadno povolit a utáhnout a doplnit náplň. Pro přepravu doporučujeme ventil zaklapnout, protože při stlačení lahve se tlakem chlopeň uvnitř náústku rozevře. Lahev obsahuje i průhledný proužek po straně, aby snadno dalo zkontrolovat, kolik je v lahvi tekutin. Vhodné pro vodu, sportovní rozpustné nápoje a podobně. Barva lahve i potisk barevným logem jsou zdravotně nezávadné, na bázi bez rozpouštědel, ošetřené UV světlem, schválené CPSC (United States Consumer Product Safety Commission). Použité materiály jsou schválené FDA pro potravinářský účel. Láhev je výrobkem Kalifornského výrobce pod značkou purist.

kód výrobce 9252-6000

 

výrobce: Fasthouse, 28757 Industry Drive, Valencia, California, 91355, USA

logo fasthouse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fasthouse pochází z Kalifornie, USA, zaměřuje se na výrobu motokrosového a MTB oblečení, volnočasového oblečení a brandových doplňků. 

Značka Fasthouse je inspirována naladěním a stylizací prvních závodů a závodníků off-road motocyklů v oblasti Jižní Kalifornie, v které se závodníci postupně přesunovali z města Newhall, napříč pouštěmi a horami, až do místa Big Bear, kde byla startovní linie... je inspirována dobou, kdy další karavany s motorkami a závodníky směřovaly na závod po Ventura Blvd., aby se setkali v kempu Crater Camp, blízko Mullholand Dr. a Topanga Csnyon Blvd., kdy se jiní účastníci postupně sbírali po zalidněných ulicích Avalonu na ostrově Catalina Island... je inspirovaná náladou, jaká byla v době tohoto závodu, kdy dvacet až třicet tisíc diváků povzbuzovalo své favority ze dvou filmových rančů, pojmenovaných Westlake a Hopetown, umístěných hned kousek za Hollywoodem... jen si představte startovní čáru, míli dlouhou, s 3000 jezdci a motorkami, připravenými ke startu a připravenými k pokoření kopečnaté pouště mezi městy Barstow a Las Vegas... bylo to prostě velkolepé.

Značka Fasthouse je dále inspirována dobou, kdy se v oblasti Jižní Kalifornie motokrosoví jezdci potkávali na několika tamních, nyní proslulých, tratích, kde vytvořili unikátní komunitu, kde se vše, co je spojovalo, i událo. Jmenovali se Saddleback, Indian Dunes, Carlsbad and LACR (Los Angeles County Raceway Motrocross). Konalo se zde mnoho krásných závodů. Postupně se na tratích i v jejich okolí zpřísňovala pravidla diktovaná státními, městskými a oblastními nařízeními na popud mocných lidí sledujícíh vlastní zájmy a přehorlivých ekologů, takže období "s málo pravidly" postupně skončilo. Odtud pramení jeden ze sloganů této značky "When rules were few".

www.fasthouse.com

Fasthouse Headquarters