Fasthouse Speed Star Water Bottle Red

Značka: Fasthouse
480 Kč 396,69 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Fasthouse Speed Star Water Bottle je flexibilní plastová láhev bez BPA, s netekoucím uzávěrem a push-up/down ventilem. Objem lahve 650 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Fasthouse

barevná varianta Red

objem 650 ml 

 

Fasthouse Speed Star Water Bottle je kvalitní láhev z LDPE plastu bez osahu BPA, vnitřní prostor lahve je napuštěn silikonem (silicon dioxide) pro hladký povrch, na kterém se neusazují skvrny, plísně, jako oceňujeem u skla. Láhev snadno zmáčknete a napijete se z ní bez nutnosti otáčet uzávěrem nebo ji jinak rukama odjišťovat díky push up/down ventilu, který se snadno ovládá stiskem zubů a vytažením či zatlačením náústku. Uzávěr neteče, ani když má vytažený ventil díky silikonové chlopni uvnitř náústku a díky pogumovanému povrchu se dá snadno povolit a utáhnout a doplnit náplň. Pro přepravu doporučujeme ventil zaklapnout, protože při stlačení lahve se tlakem chlopeň uvnitř náústku rozevře. Lahev obsahuje i průhledný proužek po straně, aby snadno dalo zkontrolovat, kolik je v lahvi tekutin. Vhodné pro vodu, sportovní rozpustné nápoje a podobně. Barva lahve i potisk barevným logem jsou zdravotně nezávadné, na bázi bez rozpouštědel, ošetřené UV světlem, schválené CPSC (United States Consumer Product Safety Commission). Použité materiály jsou schválené FDA pro potravinářský účel. Láhev je výrobkem Kalifornského výrobce pod značkou purist.

kód výrobce 9252-4000

 

výrobce: Fasthouse, 28757 Industry Drive, Valencia, California, 91355, USA

logo fasthouse

Značka Fasthouse pochází z Kalifornie, USA, zaměřuje se na výrobu motokrosového a MTB oblečení, volnočasového oblečení a brandových doplňků. 

Během pozdních 60. a počátku 70. let., kdy každodenní mantrou lidí bylo “peace, love and freedom” se zrodil sen. V tu dobu se v jednom z domů v Newhallu v Kalifornii scházeli rychlí závodníci a jiní nadšenci, kteří milovali závodění, trénování a prostě vše co s motocykly souvisí. Jen co by kamenem dohodil se nacházela trať Indian Dunes. Povídali si, pili, sdíleli zážitky z jízdy i z dávných dob a bylo jim dobře. Z toho čerpají inspiraci zakladatelé značky Fasthouse dodnes. Byly to pro ně “good times”, na které vzpomínají. Jedním ze zakladatelů byl Kenny Alexander, který je stále aktivní v nynější společnosti, pracuje tam i jeho otec, který vlastnil “house”, kde se scházeli tamní rychlí jezdci. Od toho je odvozen název pro pozdější web a značku “fast house”.

O třicet let později započala éra motokrosové grand prix “Day in the Dirt”, která měla navodit podobnou atmosféru, podobné naladění a kamarádství jako u prvních off-road závodů z minulosti, které se pořádaly nejen na veřejných tratích, ale i ilegálně, na divoko, v poušti. V roce 1998 se pořádal první ročník. V roce 2022 se konal 25. ročník v Glen Helen. V březnu 2022 se konal Day in the Dirt Down South na Floridě, celkem třetí v pořadí. Je to vždy velká událost, takový MX Woodstock s hudbou, závoděním, pitím, zejména piva a prostě oslavou života. Pro účastníky to není o tom, kdo z nich bude na stupních, ale o tom, že se večer sejdou u ohně a mají se zase fajn. V rámci marketingu  těchto akcí jsou dostupné i limitované série produktů s logy silných partnerů, jako je například RedBull a 805.

Začalo to závoděním, pak spolu pořádáním závodu, později se přidal i web, který informoval o novinkách, co se plánuje a sdílel nadšení a dojmy z již proběhlých závodů. Jedna věc vedla k druhé a zrodila se značka oblečení Fasthouse. Ale to, co vlilo do značky Fasthouse život, je nedotknutelné. Jsou to vazby lidí, nadšení, vášeň a také pocit sounáležitosti. Speed. Style. Good Times. We Race. Sometimes. To jsou mota značky.

Fasthouse také spolupracuje s různými známými brandy Hot Wheels, VonZipper, 805, RedBull, takže tato loga naleznete na produktech.

 

18x18-print-color

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.