MTB kolekce pro rok 2023/2024

Fasthouse, naše stěžejní značka, oznámil, že pro rok 2024 nebude vytvářet novou kolekci a bude udržovat kolekci 2023. Fasthouse je známý pro svůj minimalistický design, grafické prvky a také opakující se barevnou škálu napříč kolekcemi MTB a MX. MTB kolekce je určená pro downhill, horská kola, elektro kola, případně i pro bikros (pokud jezdec zvolí slim fit oblečení). Není tolik vhodná pro silniční cyklistiku, protože nemá upnuté dresy s kapsami na zádech, elasťáky a bezprsté rukavice s výstelkami, v nabídce naleznete pouze funkční spodky s vloženou vložkou. Mezi uživateli elektrokol je vidět, že na popularitě pomalu získávají volnější střihy dresů, takže zde se Fasthouse také uživatelsky uplatní.

Nám, jako dovozci, vůbec nevadí, že nebude v příštím roce uvedena nová kolekce, protože produkty se dají skvěle kombinovat i mezi kolekcemi. Střihy jsou přizpůsobeny pro muže, ženy i děti. Obléknete děti od 5 let. Jediný zádrhel je u dětských rukavic, tam volte pro menší děti řadu Carbon, velikost YXS a YS, protože je více materiálově poddajná, než řada Speed Style a nebudou mít takový problém se do rukavic dostat a zároveň v nich nemít delší prsty.

Nově jsme vyčistili na našem eshopu kategorii MTB výbava jezdce, protože jsme zde měli zduplikované i dresy z MX kolekcí. MX dresy jsou střihově podobné MTB dresům, jsou však graficky a barevně výraznější a tak jsou populární mezi downhill jezdci. Proto, pokud máte v preferenci agresivnější vzhled, nakoukněte i do kategorie MX dresy. Dětské produkty poznáte na první dobrou, protože mají vždy v názvu "Youth" (určeno pro děti a mladistvé). Dětskou kolekci jsme nepřejmenovávali, ani dámskou, zachovali jsme názvy výrobce pro lepší orientaci všech zákazníků v rámci EU. Rukavice včetně zimních mají stejné střihy, pro MX i pro MTB, tam jsme zanechali duplikaci a umístili je do obou kategorií. U kalhot jsme vyjmuli z kategorie MTB kalhoty a kraťasy, původně zde duplicitně zařazené, motokrosové kalhoty slim fit střihu Elrod, protože sice jsou některými downhill jezdci preferovány oproti řadě Fastline pro vyšší výdrž, ale střihově a stylově spíše odpovídají MX disciplíně. Ale opět, můžete, pokud jezdíte downhill, prolistovat i Elrod produkty. 

Wolfie

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-33264

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-32952

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-33153

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-33435

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-33240

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-33709

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-34310

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-33498

TrevorLyden-FasthouseAptosSpring2023-33733

DSC02437

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.