Trénink MX GROUP

1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH
Skladem

Skupinový trénink motokrosu pro mladistvé a dospělé pod vedením Petra Masaříka. Lokality kolem Prahy a termíny vám nabídneme. Doba samotného tréninku 3 hodiny. Cena obsahuje i poplatek za trať.

Pro začátečníky i pro pokročilé. Pro mladistvé ve věku 16-18 let a pro dospělé. Potřebujete se teprve naučit či vyladit svoje jezdecké schopnosti v disciplíně motokrosu? Pak je pro vás vhodná tato kategorie služeb. Termíny a lokality po domluvě. Pohybujeme se v okolí Prahy, ve Středních Čechách. Nabídneme vám skupinu s termínem a lokalitou, ke které se můžete přidat podle objemu moto, věku a aktuální úrovně dovedností.

Čeká vás vysvětlení základní techniky jízdy a správného rozložení těla jezdce na motokrosovém motocyklu (jízda vpřed, akcelerace, brždění, zatáčení a různá poloha jezdce při těchto aktivitách), dohled trenéra nad prováděním techniky jízdy jezdcem, pro pokročilé vysvětlení pokročilých technik jízdy na motocyklu (skoky, výběr stop, předjížděcí strategie, starty, správná mentalita při závodění).

Celková doba strávená trénováním: 3 hodiny. Mezi tréninkovými jízdami budou i krátké pauzy na občerstvení a odpočinek dle potřeb skupiny jezdců.

Trénujeme celoročně. Mezi časté lokality patří: Milovice, Benátky nad Jizerou, Slapy, Dražetice - Borotice, Slaný, Třebíz, Nečín.

Trenérem je Petr Masařík, úspěšný závodník a trenér.

Doba uplatnění poukazu na trénink je 1 rok od jeho zakoupení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení