Značka: SPONSER

Sponser Pro Recovery 44/44 Chocolate 800 g

890 Kč 1 270 Kč Sleva 30 % 773,91 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Sponser Pro Recovery je vysoce kvalitní bílkovino-sacharidový práškový nápoj s obsahem 44% proteinů a 44% karbohydrátů. Pomáhá při růstu, regeneraci a zachování svalové hmoty po náročné fyzické aktivitě. Poměrná cena je 1.587,50 Kč/1 kg, 158,75 Kč/100 g, 79 Kč/dávka. Příchuť čokoláda. 

Kategorie: doplňky stravy

značka SPONSER

velikost 800 g

počet dávek: 16 (po 50 g) pro míchání s vodou, 23 (po 35 g) pro míchání s mlékem

poměr 44/44 (44% proteiny, 44% karbohydráty)

konzistence prášek

 

Sponser Pro Recovery je vysoce kvalitní proteino-sacharidový doplněk s 44 % bílkovin a 44 % sacharidů. Pomáhá k růstu svalové hmoty, její regeneraci a ochraně po náročné fyzické aktivitě. Bílkovinná složka je založena na kvalitním izolátu syrovátkové bílkoviny i na micelárním kaseinu. Obsahuje však veškeré důležité komponenty, které jsou nezbytné pro rychlou a kvalitní regeneraci. Je bez umělých sladidel a bez umělých barviv. Je vhodný i pro sportující mladistvé. Doporučujeme i při vícedenních závodech a náročných trénincích. Obsah laktózy je méně než 1000 mg v 1 porci, složení je bez umělých sladidel a umělých barviv. Jedná se o prášek pro přípravu nápoje. Sponser Pro Recovery obsahuje proteinovou složku, tvořenou vysoce kvalitními, rychle a pomalu vstřebatelnými zdroji bílkovin. Kombinace proteinů zajišťuje jak optimální regeneraci po fyzické aktivitě, tak efektivní růst a udržování svalové hmoty. Sacharidy ve formě ječmenného a rýžového škrobového hydrolyzátu Vitargo zajišťují perfektní regeneraci glykogenových zásob. Vitargo je patentovaný sacharid se stokrát větší molekulovou hmotností než maltodextrin. To má za následek velmi nízkou osmolalitu a o 70 % rychlejší uložení glykogenu ve vašich svalech. Vitargo je populárním zdrojem energie nejen vrcholových sportovců. Sponser Pro Recovery navíc obsahuje i kolostrum (kravské mlezivo na podporu obranyschopnosti), aminokyseliny L-leucin a L-glutamin (podporují regeneraci organismu, ochraňují svaly a zlepšují výkon) a vitamíny a minerály. Prášek lze míchat s vodou či mlékem. Sponser Pro Recovery mohou užívat sportovci, osoby v rekonvalescenci, senioři, děti, těžce manuálně pracující osoby. 

Složení: Proteinový prášek 46 % (proteinový izolát z Cross Flow filtrace (CFM) [syrovátka, mléko], micelární kasein, vaječný albumin, proteinové hydrolyzáty [kasein, syrovátka], bovinní kolostrum 3,5 %), sacharóza, škrobový hydrolyzát 11 % (ječmen [bez lepku], rýže), odtučněné kakao 8 %, fruktóza, aminokyseliny 4 % (L-leucin, L-glutamin), karamelový prášek, minerály (citrát sodný, laktát hořečnatý), aromata, emulgátor slunečnicový lecitin, vitamíny (kyselina askorbová, nikotinamid, alfa-tokoferyl acetát, pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina listová, biotin, kyanokobalamin).

Složení: Protein powders 46% (protein isolates from cross-flow filtration [whey, milk], micellular casein, egg albumine, protein hydrolysates [casein, whey], bovine colostrum 3.5%), sucrose, starch hydrolysates 11% (barley [free from gluten], rice), defatted cocoa 8%, fructose, amino acids 4% (L-leucine, L-glutamine), caramel powder, minerals (sodium citrate, magnesium lactate), flavours, emulsifier sunflower lecithin, vitamins (ascorbic acid, nicotinamide, alpha-tocopheryl acetate, calcium pantothenate, pyridoxine hydrochloride, riboflavin, thiamine mononitrate, folic acid, biotin, cyanocobalamin).

Alergeny: syrovátka, mléko, kasein, vejce, kolostrum. 

Tabulka výživových hodnot je umístěna v galerii. Příprava nápoje je umístěna v galerii.

Tipy: Pro intenzivnější regeneraci doporučujeme vypít navíc 1 dávku před spaním. Lze užívat i během rekonvalescence. Podporuje chuť k jídlu u zesláblých lidí. Prášek můžete zamíchat také do kaše, jogurtu či jiného nasládlého pokrmu. Můžete jej používat místo klasického proteinového nápoje. Užívejte vždy s alespoň drobným jídlem, ne na lačno (např. po kousku banánu, tyčinky, pár lžících kaše a podobně). Na rozmíchání postačí lžíce či pevné brčko, nepotřebujete prášek rozmixovat, pomůže však protřepat v uzavíratelné lahvi, pomůže nalít nejdřív tekutinu, poté přidat prášek, ne naopak. 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro osoby s alergií na mléčnou bílkovinu.

   

země původu jednotlivých složek: Irsko, Švýcarsko, Německo, Francie

země výroby Švýcarsko

kód výrobce: 18155/08

výrobce: SPONSER SPORT FOOD LTD, Fürtistrasse 5, CH-8832, Wollerau SZ, Švýcarsko

sopnser logo 2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská společnost SPONSER FOOD INC. byla založena v roce 1988 dvěma cyklisty, Ernstem Juckerem a Robertem Luttou, kteří byli nespokojeni s tehdy aktuální nabídkou sportovní výživy a doplňků stravy. Vytvořili tedy svoji řadu sportovních výživových doplňků a odezva byla velmi pozitivní a udála se rychle. Dnes nabízí Sponser přes 120 produktů a má svoji vlastní vědeckou vývojovou divizi. Přes 30 let je Sponser lídr na švýcarském trhu se sportovními doplňky stravy. Olympionici i rekreační sportovci věří v tuto značku. Sponser dlouhodobě spolupracuje s renomovanými univerzitami, profesionálními sportovci a doktory, aby vytvořil funkční a lidským organismem dobře tolerované produkty založené na vědeckých objevech pro nutriční potřeby sportovců. Produkty jsou pečlivě vyráběny z kvalitních certifikovaných zdrojů a jsou předmětem přísných kontrol kvality. Pro společnost SPONSER FOOD INC. je důležitý každý sportovec, nehledě na jeho úroveň výkonnosti a považují každého sportovce za člena Sponser komunity. Na vaši žádost Sponser poskytuje i osobní individualizovanou konzultaci ohledně vhodné doplňkové výživy.