Značka: SPONSER

Sponser High Energy Banana 45 g

50 Kč 43,48 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Sponser High Energy je vysoce energetická tyčinka pro postupné uvolnění energie před a během sportovní aktivity. Poměrná cena je 111,11 Kč/100 g. Příchuť banán. Bez kofeinu. 

Kategorie: doplňky stravy

značka SPONSER

velikost 45 g

konzistence tyčinka

 

Sponser High Energyje vysoce kvalitní, energii dodávající, tyčinka rychlým, středním a pomalým řetězcem sacharidů pro postupné uvolnění energie. Obsahuje 67% sacharidů a 8% bílkovin. Je velmi oblíbená mezi profi sportovci protože je vhodná před sportovní zátěží i během sportovního výkonu. Ocení ji především sportovci vytrvalostních závodů. Tyčinka je vhodná pro sportovce, včetně dětí a mladistvých. 

Složení: fruktózo-glukózový sirup, glukózový sirup, rýžové křupinky (rýže, pšeničný slad, glukóza, cukr, sůl), ovesné otruby bohaté na betaglukany 14 % (EU), maltodextrin, kokosový a řepkový olej 5,6 % (MCT*), sušené banány 4,2 %, mléčný protein (obsahuje laktózu), ovesné vločky 4,2 % (EU), aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová. Může obsahovat stopy sóji a ořechů. *MCT: mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem.

Složení: Fructose-glucose syrup, glucose syrup, rice crisp (rice, wheat malt, glucose, sugar, salt), oat bran 14%, maltodextrin, coconut and rapeseed oil 5.6% (MCT1), dried bananas 4.2%, milk protein (contains lactose), oat flakes 4.2%, flavour, acidulant citric acid. May contain traces of soya and nuts.

Alergeny: Pšenice, oves, mléko, laktóza, sója, ořechy.

Tabulka výživových hodnot je v galerii. 

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. 

  

země výroby Švýcarsko

kód výrobce: 15035/04

výrobce: SPONSER SPORT FOOD LTD, Fürtistrasse 5, CH-8832, Wollerau SZ, Švýcarsko

sopnser logo 2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská společnost SPONSER FOOD INC. byla založena v roce 1988 dvěma cyklisty, Ernstem Juckerem a Robertem Luttou, kteří byli nespokojeni s tehdy aktuální nabídkou sportovní výživy a doplňků stravy. Vytvořili tedy svoji řadu sportovních výživových doplňků a odezva byla velmi pozitivní a udála se rychle. Dnes nabízí Sponser přes 120 produktů a má svoji vlastní vědeckou vývojovou divizi. Přes 30 let je Sponser lídr na švýcarském trhu se sportovními doplňky stravy. Olympionici i rekreační sportovci věří v tuto značku. Sponser dlouhodobě spolupracuje s renomovanými univerzitami, profesionálními sportovci a doktory, aby vytvořil funkční a lidským organismem dobře tolerované produkty založené na vědeckých objevech pro nutriční potřeby sportovců. Produkty jsou pečlivě vyráběny z kvalitních certifikovaných zdrojů a jsou předmětem přísných kontrol kvality. Pro společnost SPONSER FOOD INC. je důležitý každý sportovec, nehledě na jeho úroveň výkonnosti a považují každého sportovce za člena Sponser komunity. Na vaši žádost Sponser poskytuje i osobní individualizovanou konzultaci ohledně vhodné doplňkové výživy.