Značka: SPONSER

Sponser Competition Hypotonic Sportdrink Raspberry 400 g

355 Kč 308,70 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Sponser Competition Hypotonic Sportdrink, Raspberry, je hypotonický zásaditý sportovní nápoj. Dodává energii při střednědobé zátěži, hydratuje a doplňuje elektrolyty. Poměrná cena je 887,50 Kč/1 kg, 88,75 Kč/100 g. Příchuť malina. 

Kategorie: doplňky stravy

značka SPONSER

velikost 400 g

vytvoří 5 l nápoje

konzistence prášek

 

Sponser Competition Hypotonic Sportdrink patří mezi sportovní nápoje nové generace. Je určen pro pokrytí vysokých energetických nároků a pro tyto účely je vyroben ze směsi sacharidů s různým glykemickým indexem. Užívá se během sportovního výkonu či při zvýšené aktivitě. Patentovaný vysokomolekulární škrob Vitargo (speciální hydrolyzát ječmenného škrobu) má ideální molekulární strukturu, která je téměř identická s molekulární strukturou svalového glykogenu a tím se odlišuje od standardních forem maltodextrinů, cyklických dextrinů s rozvětveným řetězcem apod. Vitargo s velmi nízkou osmolalitou (hustotou) je garancí lehké stravitelnosti a maximální využitelnosti produktu. Vitargo je populárním zdrojem energie vrcholových sportovců během jejich výkonů. Nápoj je rovněž obohacen o důležité elektrolyty (minerály): sodík, draslík, vápník, magnesium a chloridy. Vápník hraje významnou roli v rámci energetického metabolismu a spolu s magnesiem a draslíkem přispívá k normální funkci pracujících svalů. Sodík hraje významnou roli v rychlosti rehydratace těla a ovlivňuje správné fungování tělních tekutin, například při pocení a ochlazování organismu. Hypotonické nápoje obsahují nižší podíl iontů než krevní plazma a díky tomu obsažené látky snadno přechází do krve. Hypotonické iontové nápoje jsou vhodné při aerobních aktivitách, kdy se sportovec velmi potí. Obsažená isomaltulóza a trehalóza zajišťují pomalejší zvýšení hladiny krevního cukru a hladiny inzulínu v porovnání s jinými cukry. Sponser Competition Hypotonic Sportdrink je vhodný pro střednědobou zátěž, je zásaditý, snadno se vstřebává a nezatěžuje trávicí trakt sportovce. Jeho předností je jemná příchuť. Neobsahuje volnou fruktózu. Při ředění až 100 g prášku na 1000 ml vody je výsledný nápoj stále ještě hypotonický (240 mOsm/kg).   

Složení: Škrobový hydrolyzát (ječmen [bez lepku], rýže) 25 %, glukóza, maltodextrin, sacharóza, isomaltulóza* 8,5 %, trehalóza** 6 %, minerály (citrát sodný, laktát vápenatý, citrát hořečnatý, chlorid sodný, citrát draselný), aromata, barvivo: rostlinné extrakty. *Zdroj glukózy a fruktózy **Zdroj glukózy

Složení: Starch hydrolysates 25% (waxy maize, rice), glucose, maltodextrin, sucrose, isomaltulose* 8.5%, trehalose** 6%, minerals (sodium citrate, calcium lactate, magnesium citrate, sodium chloride, potassium citrate), flavours, colouring vegetables extract. *source of glucose and fructose **glucose source   

Tabulka výživových hodnot je umístěna v galerii. Příprava nápoje je umístěna v galerii.

Tipy: Jestliže chcete svým dětem dopřát to nejlepší, zapomeňte na limonády a raději jim k pití připravte tento osvěžující nápoj. Na rozdíl od limonád neobsahuje kyseliny a umělá barviva a proto nedráždí žaludek. Děti doplní minerály, které jejich organismus vydá při hrách a sportování. Sponser Competition Hypotonic Sportdrink je kompatibilní s ostatními produkty od značky Sponser, můžete tak práškové nápoje míchat.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy.   

 

země výroby Švýcarsko

kód výrobce: 08169/02

výrobce: SPONSER SPORT FOOD LTD, Fürtistrasse 5, CH-8832, Wollerau SZ, Švýcarsko

sopnser logo 2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská společnost SPONSER FOOD INC. byla založena v roce 1988 dvěma cyklisty, Ernstem Juckerem a Robertem Luttou, kteří byli nespokojeni s tehdy aktuální nabídkou sportovní výživy a doplňků stravy. Vytvořili tedy svoji řadu sportovních výživových doplňků a odezva byla velmi pozitivní a udála se rychle. Dnes nabízí Sponser přes 120 produktů a má svoji vlastní vědeckou vývojovou divizi. Přes 30 let je Sponser lídr na švýcarském trhu se sportovními doplňky stravy. Olympionici i rekreační sportovci věří v tuto značku. Sponser dlouhodobě spolupracuje s renomovanými univerzitami, profesionálními sportovci a doktory, aby vytvořil funkční a lidským organismem dobře tolerované produkty založené na vědeckých objevech pro nutriční potřeby sportovců. Produkty jsou pečlivě vyráběny z kvalitních certifikovaných zdrojů a jsou předmětem přísných kontrol kvality. Pro společnost SPONSER FOOD INC. je důležitý každý sportovec, nehledě na jeho úroveň výkonnosti a považují každého sportovce za člena Sponser komunity. Na vaši žádost Sponser poskytuje i osobní individualizovanou konzultaci ohledně vhodné doplňkové výživy.