Značka: SPONSER

Sponser Competition Hypotonic Sportdrink Orange 400 g

299 Kč 355 Kč Sleva 16 % 260 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Sponser Competition Hypotonic Sportdrink, Orange, je hypotonický zásaditý sportovní nápoj. Dodává energii při střednědobé zátěži, hydratuje a doplňuje elektrolyty. Poměrná cena je 887,50 Kč/1 kg, 88,75 Kč/100 g. Příchuť pomeranč. 

Kategorie: doplňky stravy

značka SPONSER

velikost 400 g

konzistence prášek

 

Sponser Competition Hypotonic Sportdrink je hypotonický zásaditý sportovní nápoj pro děti i dospělé s příjemnou chutí. Dodává energii při střednědobé zátěži, hydratuje a doplňuje elektrolyty. Ideální sportovní nápoj pro ambiciózní sportovce, kteří mají vysoké nároky na kvalitu. Balení vyjde na 5 l nápoje. Příchuť pomeranč. Je bez lepku, bez laktózy, bez umělých sladidel, bez umělých barviv, bez konzervantů, neobsahuje volnou fruktózu. Je vhodný pro vegany. 

Sponser Competition Hypotonic Sportdrink patří mezi sportovní nápoje nové generace. Je určen pro pokrytí vysokých energetických nároků a pro tyto účely je vyroben ze směsi sacharidů s různým glykemickým indexem. Užívá se během sportovního výkonu či při zvýšené aktivitě. Patentovaný vysokomolekulární škrob Vitargo (speciální hydrolyzát ječmenného škrobu) má ideální molekulární strukturu, která je téměř identická s molekulární strukturou svalového glykogenu a tím se odlišuje od standardních forem maltodextrinů, cyklických dextrinů s rozvětveným řetězcem apod. Vitargo s velmi nízkou osmolalitou (hustotou) je garancí lehké stravitelnosti a maximální využitelnosti produktu. Vitargo je populárním zdrojem energie vrcholových sportovců během jejich výkonů. Nápoj je rovněž obohacen o důležité elektrolyty (minerály): sodík, draslík, vápník, magnesium a chloridy. Vápník hraje významnou roli v rámci energetického metabolismu a spolu s magnesiem a draslíkem přispívá k normální funkci pracujících svalů. Sodík hraje významnou roli v rychlosti rehydratace těla a ovlivňuje správné fungování tělních tekutin, například při pocení a ochlazování organismu. Hypotonické nápoje obsahují nižší podíl iontů než krevní plazma a díky tomu obsažené látky snadno přechází do krve. Hypotonické iontové nápoje jsou vhodné při aerobních aktivitách, kdy se sportovec velmi potí. Obsažená isomaltulóza a trehalóza zajišťují pomalejší zvýšení hladiny krevního cukru a hladiny inzulínu v porovnání s jinými cukry. Sponser Competition Hypotonic Sportdrink je vhodný pro střednědobou zátěž, je zásaditý, snadno se vstřebává a nezatěžuje trávicí trakt sportovce. Jeho předností je jemná příchuť. Neobsahuje volnou fruktózu. Při ředění až 100 g prášku na 1000 ml vody je výsledný nápoj stále ještě hypotonický (240 mOsm/kg).   

Složení: Škrobový hydrolyzát (ječmen [bez lepku], rýže) 25 %, glukóza, maltodextrin, sacharóza, isomaltulóza* 8,5 %, trehalóza** 6 %, minerály (citrát sodný, laktát vápenatý, citrát hořečnatý, chlorid sodný, citrát draselný), aromata, barvivo: rostlinné extrakty. *Zdroj glukózy a fruktózy **Zdroj glukózy

Složení: Starch hydrolysates 25% (waxy maize, rice), glucose, maltodextrin, sucrose, isomaltulose* 8.5%, trehalose** 6%, minerals (sodium citrate, calcium lactate, magnesium citrate, sodium chloride, potassium citrate), flavours, colouring vegetables extract. *source of glucose and fructose **glucose source   

Tabulka výživových hodnot je umístěna v galerii. Příprava nápoje je umístěna v galerii.

Tipy: Jestliže chcete svým dětem dopřát to nejlepší, zapomeňte na limonády a raději jim k pití připravte tento osvěžující nápoj. Na rozdíl od limonád neobsahuje kyseliny a umělá barviva a proto nedráždí žaludek. Děti doplní minerály, které jejich organismus vydá při hrách a sportování. Sponser Competition Hypotonic Sportdrink je kompatibilní s ostatními produkty od značky Sponser, můžete tak práškové nápoje míchat.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Potravinové doplňky nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy.   

   

země výroby Švýcarsko

kód výrobce: 08165/05

výrobce: SPONSER SPORT FOOD LTD, Fürtistrasse 5, CH-8832, Wollerau SZ, Švýcarsko

sopnser logo 2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská společnost SPONSER FOOD INC. byla založena v roce 1988 dvěma cyklisty, Ernstem Juckerem a Robertem Luttou, kteří byli nespokojeni s tehdy aktuální nabídkou sportovní výživy a doplňků stravy. Vytvořili tedy svoji řadu sportovních výživových doplňků a odezva byla velmi pozitivní a udála se rychle. Dnes nabízí Sponser přes 120 produktů a má svoji vlastní vědeckou vývojovou divizi. Přes 30 let je Sponser lídr na švýcarském trhu se sportovními doplňky stravy. Olympionici i rekreační sportovci věří v tuto značku. Sponser dlouhodobě spolupracuje s renomovanými univerzitami, profesionálními sportovci a doktory, aby vytvořil funkční a lidským organismem dobře tolerované produkty založené na vědeckých objevech pro nutriční potřeby sportovců. Produkty jsou pečlivě vyráběny z kvalitních certifikovaných zdrojů a jsou předmětem přísných kontrol kvality. Pro společnost SPONSER FOOD INC. je důležitý každý sportovec, nehledě na jeho úroveň výkonnosti a považují každého sportovce za člena Sponser komunity. Na vaši žádost Sponser poskytuje i osobní individualizovanou konzultaci ohledně vhodné doplňkové výživy.