Risk Lock-N-Load Mini Pro

Akce
Značka: Risk Racing
6 100 Kč 5 041,32 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Spolehlivý stojan pro přepravu mocyklu s uchycením za stupačky. Určený pro malé motokrosové motocykly o objemech 50-65 ccm.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka RISK

 

Pro malé motokrosové motocykly o objemu 50/65 ccm. Stupačky by měly být ve výšce 216-305 mm a celková vzdálenost mezi venkovními okraji stupaček by měla být v rozpětí 304-533 mm. Celková hmotnost motocyklu by neměla přesáhnout 91 kg. Po montáži základny je uchycení motocyklu už hračka. Základnu doporučujeme přichytit do podlahy vleku, přívěsu, dodávky atd. skrz podlahu a uchytit z druhé strany matkami. Ideálně matky podložit podložkami či jinými kovovými ploškami, aby nedošlo při přepravě k vytržení základny. Základna má víceré otvory pro šrouby pro bezpečné přichycení k podlaze či desce. Čelisti vzpěr pro uchycení stupaček jsou pogumované. Vzdálenost vzpěr mezi sebou lze nastavit dle šířky mezi stupačkami konkrétního motocyklu. 

Fixace motocyklu za stupačky je snadná a rychlá. Pouze prvotní přichycení základny vyžaduje proměření a promyšlení. Úchyty stupaček, vzpěry, bezpečně a pevně drží motocykl za stupačky, přední vidlice tak nejsou přehnaně stlačeny a zatíženy. Motocykl je stažený a uchycený rovnoměrně skrze přední i zadní sestavu tlumičů. V dodávce či přívěsu můžete motocykl nechat bez dalšího zajištění, na otevřeném vleku pro jistotu doporučujeme uchytit (pro maximální bezpečí) jemně i párem kurt. Uchycení pouze za stupačky a možnost sundat zcela vzpěry šetří místo v dodávce či v přívěsu i na vleku a prostorově nekoplikuje ložnou plochu v době, kdy motocykl nepřepravujete. 

Sada obsahuje:

  • 2 vzpěry
  • 1 základna
  • základní sadu šroubů (vhodné doplnit o vlastní šrouby, matky a podložky dle tloušťky podlahy, kam se bude základna montovat)

  

poznámka: Pro motocykly o objemech 85-690 ccm zvolte produkt Risk Lock-N-Load Pro. Stupačky by měly být ve výšce 317-457 mm od země a celková vzdálenost mezi venkovními okraji stupaček by měla být v rozpětí 304-533 mm pro použití s  Risk Lock-N-Load Pro. 

V galerii najdete porovnání obou velikostí Lock-N-Load stojanů. Mají zcela stejné základny, takže pokud máte dvě velikosti motocyklů, po instalaci pouze jedné základny můžete nasunout jakýkoliv druh ze dvou postranních stojnic/vzpěr, aby jste byli schopní ukotvit malou nebo velkou moto na jediné místo.  

 

výrobce: Risk Racing and STKR Concepts, 116 Burry Court, Troutman, NC 28166, North Carolina, USA

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: díly a příslušenství motocyklu
Barva: šedá, červená

Lock N Load PRO dirt bike hauler - Trailer Installation and Use Video by Risk Racing

Lock N Load PRO motorcycle Transport System - Truck Installation and use TRUCK BED - By Risk Racing

Unboxing The Risk Racing Lock N Load PRO Motorcycle Hauler

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.