Pronájem STACYC KTM 12eDRIVE MX COMFORT

Značka: KTM
600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Skladem

Asistovaný pronájem elektro balančního kola STACYC KTM 12eDRIVE (ideální pro děti od 2 do 4 let) s balíčkem služeb COMFORT. Balíček COMFORT obsahuje všechny tyto služby:

- pronájem balančního kola s přistavením na trať v okolí Prahy po dohodě lokality   

- zapůjčení helmy pro 1 jezdce

- instruktáž ovládacích prvků 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asistovaný pronájem elektro balančního kola STACYC KTM 12eDRIVE, model 2022, s balíčkem služeb COMFORT.

Balíček COMFORT obsahuje podrobně tyto služby:

- pronájem STACYC KTM 12eDRIVE na 1 hodinu s přistavením na trať v okolí Prahy po dohodě lokality s pronajímatelem (nabídka tratí zohledňuje otevírací dobu trati, umístění trati, počasí, bezpečnost trati vzhledem ke zkušenostem jezdce/jezdců, aktuální možnosti, obvykle se jedná o oblast kolem Milovic a tratě Třebíz, Slaný). Baterie eletro kola vydrží pouze 0,5-1 hodiny jízdy, proto je doba pronájmu relativně kratší, než u našich motocyklů. Doba pronájmu je po dobu výdrže 1 baterie. 

- uhrazený poplatek za trať (ten již nedoplácíte dle ceníku konkrétní trati)

- zapůjčení helmy pro 1 jezdce, po dohodě lze zapůjčit i zbylé vybavení (rukavice, brýle, oblečení, chrániče a podobně, nicméně velikosti jsou spíše pro větší děti a menší děti nemají rády moc chráničů, protože se cítí omezeně, helmu většinou snesou od dvou let)  

- instruktáž ovládacích prvků elektro balančního kola (zapnutí, vypnutí, umístění plynu, umístění páčky brzdy).

Pokud se stane, že vaše dítě nebude chtít v době pronájmu na elektro kole jezdit, bohužel pronájem se nedá předčasně či částečně stornovat a kompenzovat vám nevyužitý čas po přistavení.

Balanční elektro odrážedlo STACYC KTM 12eDRIVE je vhodné pro děti 2-4 roky (výška sedla je 33 cm). Dítě by mělo mít rozkrok ve výšce 35 -45 cm, aby dosáhnulo pohodlně oběma nohama na zem s mírně pokrčenýma nohama. eDRIVE může dítě používat bez pohonu, tedy jako tradiční odrážedlo (elektro odrážedlo váží pouze 7,7 kg), ale opravdová zábava začíná otočením plynové rukojeti. Jezdec může stát s nohama na širokých stupačkách přilehlých ke kole nebo sedět. Má tři módy maximální rychlosti: 8 km/h, 11 km/h a 14 km/h. Maximální váha jezdce je 34 kg.

Po uhrazení služby vám nabídneme konkrétní termíny a lokality, ze kterých si vyberete a my vám místo a čas zarezervujeme. Rezervaci je možné z vaši strany zrušit a vybrat si náhradní plnění 24 hodin před daným zarezervovaným termínem. Jezdí se a rezervace je platná i za mírně deštivého počasí. Při velké nepřízni počasí (bouřky, silný déšť, nesjízdnost povrchu trati, silný mráz) či vážnější nemoci provozovatele, bude rezervace zrušena a vám budou nabídnuty nové varianty plnění. Při lokální nepřízni počasí a nesjízdnosti konkrétní trati, bude včas nabídnut přesun lokality, tedy čas a datum bude platný a místo plnění se změní (vše toto probíhá po vzájemné dohodě). 

Kauce za kolo a výbavu se nehradí, jelikož se jedná o asistovanou formu pronájmu.  

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je odpovědný za jakékoliv škody na zapůjčeném kole a vybavení a bude při skončení pronájmu vyzván k úhradě za takovéto poškození dle nákladových cen pronajímatele. Na běžné opotřebení, např. nájezd hodin, ušpinění, jemné poškrábání, které nebrání dalšímu používání a podobně, vzhledem k povaze účelu na který se kolo a výbava zapůjčuje, se předchozí tvrzení nevztahuje. 

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je plně odpovědný za jezdce a doprovod, pronajímatel nenese odpovědnost za zdraví, případnou újmu u jezdců i doprovodu. Samozřejmě se znažíme předcházet nehodám a pádům a kontaktu s jinými jezdci instruktáží a výběrem trati, nicméně nevylučujeme náhodu či nevědomé či vědomé zapřičinění nehody, pádu, nevhodného kontaktu a újmy.

Zapůjčiteli (tomu kdo využívá službu) bude předloženo k podpisu Čestné prohlášení. 

 

Výběr tratí (přesnou GPS polohu vám pošleme po domluvě lokality):

Milovice - oblast Ukrajina - Jedná se o volný, divoký, rozlehlý, rovinatý prostor s hlinito-písčitým povrchem a solitérními stromy. Trať je vyježděna v několika oblastech tohoto prostoru. Jednotlivé samostatné úseky se dělí na  jednodušší a těžší podle výskytu nerovností a prokypřenosti povrchu. Tato lokalita je vhodná pro úplné začátečníky až středně pokročilé.

Milovice - soukromý pozemek za Ukrajinou - Volná, divoká, rovinatá oblast bez stromů s hlinito-písčitým povrchem a také malá písčitá trať se zaoblenými skoky a vlnami, která je obklopena solitérními stromy. Zde si zajezdí úplní začátečníci až středně pokročilí jezdci.

Třebíz - velká tradiční motokrosová trať - Má ve svém areálu i menší okruh s malými skoky a vlnami pro děti na malých motocyklech. Do areálu jezdí všechny kategorie jezdců od hobby po profi, kteří se převážně pohybují po velké trati. Zažijete zde pravou motokrosovou atmosféru. Veřejná otevírací doba se kryje s možnostmi pronájmu. Malí jezdci musí dbát opatrnosti a pokynů, nemohou jezdit po celém areálu, aby se nedostali do kontaktu s většími motocykly. Povrch je hlinitý, mírně jílovitý, za mokra přilnavý, hutný, za velkého mokra kluzký a za sucha tvrdý. Okruh malé trati je se zaoblenými malými skoky a vlnami (všechny prvky se dají přejet bez skákání). V areálu je i startovní rovina, kde se dá jezdit jen ovál či osmička bez zvlnění a skoků. Trať je se svými mnohými možnostmi vhodná pro začátečníky i pro pokročilé.   

Slaný - malá motokrosová trať - Má u depa i malou trať určenou pro děti. Většinou sem jezdí hobby jezdci. Povrch trati je svojí povahou tvrdší, jílovito-hlinitý. Díky umístění areálu na volném prostranství je trať sjízdná téměř celoročně, rychle schne. Hlavní trať obsahuje větší i menší skoky, proskakováky (rytmické vlny). Nemá převýšení a je umístěna na rovinatém prostoru. Velká trať je vhodná pouze pro pokročilé. Malá trať je vhodná pro začátečníky. Na této trati je možné jezdit, po dohodě s jejím provozovatelem, i mimo veřejnou otevírací dobu, nicméně se tím nevyloučí účast jiných jezdců, kteří se s ním také domluvili.

 

K této službě pronájmu lze dodatečně sjednat i dohled trenéra. Což však dle našeho názoru pro elektro odrážedlo není vůbec nutné, dítě se intuitivně musí sžít s vlastnostmi balančního kola a průvodní instruktáž stačí i pro vysvětlení drobností k jízdě.

Pokud máte dotazy, které nebyly zodpovězeny naším popisem, neváhejte nám zavolat, rádi zodpovíme. 

 

Vlastnosti a technická specifikace STACYC KTM 12eDRIVE: Kapacita baterie 2 Ah, snadno vyjímatelná baterie (zasunutím do adaptéru u spodní části rámu), čas pro plné dobití baterie 30-60 minut, jízdní čas 30-60 minut v závislosti na zvoleném módu a zátěži, řetěz typu BMX chain s volným uložením kola, 12" kola ze slitiny, nafukovací pneumatiky s drapáky, hliníkový rám, přední odpružení BMX style, vidlice z oceli, výška sedla 33 cm, hmotnost 7,7 kg, maximální zatížení 34 kg (jezdcem).   

 

provozovatel a pronajímatel elektro balančních kol a motocyklů: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

pronajímatel vybavení: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

instruktoři: Petr Masařík, Michaela Masaříková - Wolfie 

trenéři: Petr Masařík

 

 

Jak nastavit rychlostní mód

STACYC 12eDRIVE

STACYC 12eDRIVE a 16eDRIVE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.