Značka: KTM

Pronájem STACYC KTM 12eDRIVE DAY

500 Kč 413,22 Kč bez DPH
Skladem

Pronájem elektro balančního kola STACYC KTM 12eDRIVE (ideální pro děti od 2 do 4 let) na 1 den.

 

 

Balanční elektro odrážedlo STACYC KTM 12eDRIVE je vhodné pro děti 2-4 roky (výška sedla je 33 cm). Dítě by mělo mít rozkrok ve výšce 35 -51 cm, aby dosáhnulo pohodlně oběma nohama na zem s mírně pokrčenýma nohama. eDRIVE může dítě používat bez pohonu, tedy jako tradiční odrážedlo (elektro odrážedlo váží pouze 7,7 kg), ale opravdová zábava začíná otočením plynové rukojeti. Jezdec může stát s nohama na širokých stupačkách přilehlých ke kole nebo sedět. Má tři módy maximální rychlosti: 8 km/h, 11 km/h a 14 km/h. Maximální váha jezdce je 34 kg.

Vratná kauce za odrážedlo/kolo je 5.000 Kč.  

Pronájem započíná hodinou vyzvednutí a končí hodinou vrácení, minimálně lze zapůjčit elektro odrážedlo na 24 hodin, zbylý čas se dopočítává poměrně dle hodin. Cena je uvedená za 1 den a je včetně 21% DPH. Předání a převzetí odrážedla je možné obvykle ve všední dny mezi 9 a 21 hodinou.

Zapůjčitel (ten kdo využívá službu) je odpovědný za jakékoliv škody na zapůjčeném kole a vybavení a bude při skončení pronájmu vyzván k úhradě za takovéto poškození dle nákladových cen pronajímatele. Na běžné opotřebení, např. nájezd hodin, ušpinění, jemné poškrábání, které nebrání dalšímu používání a podobně, vzhledem k povaze účelu na který se kolo a výbava zapůjčuje, se předchozí tvrzení nevztahuje. 

Zapůjčiteli (tomu kdo využívá službu) bude předloženo k podpisu Čestné prohlášení. 

  

Pokud máte dotazy, které nebyly zodpovězeny naším popisem, neváhejte nám zavolat, rádi zodpovíme. 

 

Vlastnosti a technická specifikace STACYC KTM 12eDRIVE: Kapacita baterie 2 Ah, snadno vyjímatelná baterie (zasunutím do adaptéru u spodní části rámu), čas pro plné dobití baterie 30-60 minut, jízdní čas 30-60 minut v závislosti na zvoleném módu a zátěži, řetěz typu BMX chain s volným uložením kola, 12" kola ze slitiny, nafukovací pneumatiky s drapáky, hliníkový rám, přední odpružení BMX style, vidlice z oceli, výška sedla 33 cm, hmotnost 7,7 kg, maximální zatížení 34 kg (jezdcem).   

 

provozovatel a pronajímatel elektro balančních kol a motocyklů: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

pronajímatel vybavení: Michaela Masaříková, V Lipkách 568/10, Praha 5, 154 00

 

 

 

Jak nastavit rychlostní mód

STACYC 12eDRIVE

STACYC 12eDRIVE a 16eDRIVE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení