Muc-Off High Performance Waterless Wash 750 ml

Značka: Muc-Off
380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Muc-Off High Performance Waterless Wash je rychlý bezoplachový čistič pro motocykly, kola, vybavení. Objem 750 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

značka Muc-Off

série step 1 clean

velikost 750 ml

 

Muc-Off High Performance Waterless Wash je efektivní rychlý čistící prostředek na motocykly, jízdní kola, automobily i další sportovní vybavení, bez nutnosti ho oplachovat vodou, nezanechává šmouhy, leští a přesto není povrch po použití lepkavý. Ideální pro odstranění lehkých nečistot mezi velkými mycímy cykly s následnou impregnací. Složení je navrženo tak, aby obklopilo povrchové plovoucí nečistoty a při jejich setření nedocházelo k poškrábání povrchu. Muc-Off High Performance Waterless Wash je vhodný i pro očistu motocyklové obuvi, motocyklových kožených kombinéz. Je bezpečné přípravek použít na všchny povrchy včetně karbonu, hliníku, kůži. Není vhodný na zatvrdlé nečistoty, hlínu, písek, bahno, které jsou na povrchu přilepené a při čištění a otírání by mohlo dojít k poškrábání jemného povrchu těmito nánosy (například jezdecké brýle, přilby či kluzáky vidlic po jízdě ve vlhkém terénu). Používejte ideálně v kombinaci s utěrnou z mikrovlákna, která pomáhá rozmočené nečistoty lapit do svých vláken.

aplikace a použití: Balení protřepejte, nastříkejte na povrch a nechte cca 1 minutu působit, aby přípravek prostoupil drobné nečistoty, jemně otřete suchou utěrkou z mikrovlákna, přeložte utěrku, či ji otočte po každém dalším otření. Jinou čistou utěrkou z mikrovlákna vyleštěte čistý povrch do lesku. 

 

 

země původu Velká Británie

kód výrobce 1132

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Doplňkové parametry

Kategorie: moto údržba
Barva: růžová
Položka byla vyprodána…

How to use High Performance Waterless Wash

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.