Značka: Muc-Off

Muc-Off Air Filter Oil 1l

600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Muc-Off Air Filter Oil je vynikajícím impregnačním olejem pro pěnové vzduchové filtry všech off-road strojů: motokrosových motocyklů, enduro motocyklů, čtyřkolek a bugyn. Vyniká nechlorovaným složením s nízkou viskozitou, díky polymerním přísadám, které zaručují perfektní funkčnost a prodlouženou životnost vzduchového filtru. Balení o objemu 1 l.

Kategorie: údržba motocyklu

značka Muc-Off

velikost 1 l

 

Muc-Off Air Filter Oil je vynikajícím impregnačním olejem pro pěnové vzduchové filtry všech motorů, co jsou v off-road strojích: motokrosových motocyklů, enduro motocyklů, čtyřkolek a bugyn. Má nechlorované složení, polymerní přísady, nízkou viskozitu, lepkavé vlastnosti, snadno se nanáší a postupně při aplikaci prosákne celý filtr. Díky rychlému odpařování oleje po nanesení, je s filtrem jednoduchá manipulace, lze ho po impregnaci po chvíli nasadit/namontovat do stroje. Olejem Muc-Off Air Filter Oil naimpregnovaný vzduchový filtr odolává vzlétavému prachu, vodě, špíně, hlíně, písku, bahnu. Jeho povrch je vysoce lepivý, přesto nezabraňuje proudění pročištěného vzduchu skrze něj. To vše přispívá k vysoké funkčnosti filtru, nekompromitovém výkonu motoru, prodloužené životnosti vzduchového filtru i za zátěžových situací stížených povětrnostných a jízdních podmínek. Muc-Off Air Filter Oil je ve své podstatě biologicky odbouratelný. 

aplikace a použití: Navlékněte na ruce ochranné rukavice (nejsou součástí balení, postačí jakékoliv dílenské latexové, silikonové či jiné plastové rukavice) a nasaďte ochranné brýle (nejsou součástí balení, postačí dílenské plastové brýle). Naneste bodově cca 100 ml oleje (1/10 objemu tohoto balení) na celý filtr a postupně olej vmasírujte do celého povrchu filtr, zevnitř i vně. Vyčkejte 10 minut a poté filtr můžete nasadit/namontovat do motocyklu či jiného off-road stroje. Alterantivně můžete nalít celé balení oleje do nádobky a filtr ponořit dovnitř a celý ho tak naimpregnovat najednou, poté je ale nutné zlehka vymačkat přebytečné množství oleje zpět do nádobky. Takto naimpregnujete rychle více filtrů najednou a nebo můžete nevyužitý olej nalít zpět do originálního obalu a poté později postup opakovat. Do zásoby naimpregnované filtry je dobré uchovávat v uzavíratelném plastovém neprodyšném obalu, aby při jejich nasazení/montáži byly čerstvé (plastové neprodyšné obaly nejsou součástí balení, postačí jakékoliv zip sáčky o dostatečné velikosti nebo jiné běžné silnější plastové sáčky, uzavřené neprodyšně běžnou lepící páskou).

upozornění: Složení obsahuje extrémně hořlavý earosol, nakládejte s olejem opatrně a uvědoměle, uchovávejte ho mimo dosah dětí. Při manipulaci s ním vždy používejte ochranné rukavice a ochranné brýle. Při styku s pokožkou, může způsobit její podráždění, po požití či po vniknutí do dýchacích cest může způsobit ospalost, závratě, dokonce i smrt! Při zásahu očí způsobuje vážné podráždění. Škodlivý pro vodní organismy při jejich dlouhodobém vystavení nebo při koncentrovanému působení složek oleje.  

  

země původu Velká Británie

kód výrobce 20156

výrobce: Muc-Off Ltd, Unit 23 Branksome Business Park, Bourne Valley Road, Poole, Dorset, BH12 1DW, Velká Británie

 

 muc off logo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Muc-Off pochází z Velké Británie, název je odvozený z "muck off" (bahno pryč). Motem tvůrců značky je proaktivita, jak na horách, na cestě či trati, tak ve skate parku, prostě milují být venku a zkoušet velké věci. Historie budoucí značky započala již v roce 1991, kdy zakladatelé Rex a Marilyn Trimnell navrhnuli a vyrobili X-Lite, světově první twin crown cyklo vidlice a také nejlehčí koncovky řídítek. Ale to zakladatali Rexovi nestačilo, byl frustrován, jak dlouho mu pokaždé trvalo umýt jeho kolo, jakožto muže, co miloval detaily a tak se rozhodl, že se bude věnovat zkoumání povrchových technologií a o něco později vytvořil růžový čistič pro péči o své kolo. Psal se rok 1994 a v tu dobu většina jezdců čistila svá kola mycím roztokem s vysokým obsahem soli, což postupně snadno vedlo ke korozi. Pro Rexe bylo důležité, aby jeho čistič byl ekologický, vysoce účinný a zároveň nezpůsoboval žádné poškození delikátním povrchům a cenným komponentům. Abychom se dostali na konec příběhu, Rexova formule čističe byla ta nejlepší věc vynalezena pro očistu kola a tak vznikl první růžový Muc-Off Bike Cleaner. Jelikož má MTB a MX hodně společného, dávalo Muc-Off týmu, závislém na adrenalinu, smysl rozšířit portfolio svých produktů o další jejich vášeň a to o produkty určené pro motocykly a tak v roce 2000 Muc-Off odstartoval produktovou řadu pečující o motocykly. Muc-Off se dále také zaměřil na automobilový průmysl a od roku 2003 vyrábí produkty pečující o automobily.