Značka: GS27

GS27 Motorcycle Helmet & Visor Cleaner 250 ml

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

GS27 Motorcycle Helmet & Visor Cleaner je pěnový čistič helem a hledí helem. Efektivně čistí přilby i plexi štíty od špíny a hmyzu. Balení o objemu 250 ml.

Kategorie: údržba vybavení

značka GS27

řada Moto, Bike

velikost 250 ml

 

GS27 Motorcycle Helmet & Visor Cleaner, pěna na čištění helem i plexi štítů helem, odstraní i odolnou špínu a přilepený hmyz. Lze ji použít na integrální silniční, výklopné silniční, otevřené enduro, motokrosové, MTB i trial přilby, dále na motocyklové, cyklistické i jiné sportovní brýle. GS27 Motorcycle Helmet & Visor Cleaner je bezpečný i pro matně lakované povrchy, nezpůsobuje šmouhy, redukuje po aplikaci ulpívání nečistot na helmě, rozzáří povrch helmy. 

aplikace: Důkladně protřepejte, nastříkejte na povrch k čištění, setřete čistým hadříkem z mikrovlákna. Před aplikací na super citlivé povrchy nejprve otestujte na méně viditelném místě.

upozornění: Extrémně hořlavý aerosol v nádobě pod tlakem. Po zahřátí může explodovat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  

země původu Francie

kód výrobce EN210151

výrobce: GS27 SAS, 540 rue Gilles de Gennes, Node Park Touraine, 37310 Tauxigny, FrancieGS27, 60 Avenue Foch, 75116 Paris, Francie

gs27 logo 3

 

Helmet & Visor Cleaner by GS27 Moto

Značka GS27 byla založena v roce 1968 panem Sergem Gaultierem, automobilovým nadšencem, který považoval vzhled svého vozu za velmi důležitý a tak trávil čištěním a péčí o svůj automobil hodně času. Své iniciály "GS" a své oblíbené číslo 27 použil v názvu značky i v samotném logu značky. Prvotní zájem o produkty zakladatel a tvůrce postupně zažehl na veletrzích, trzích a výstavách. Povědomí o značce rostlo i skrze francouzské teleshopingové kanály. Dnes již značka nabízí přes dvěstě produktů pro péči o automobily, motocykly a jízdní kola a pokračuje tak odkaz a záměr původního zakladatele, pana Gaultiera. Tvůrci produktů se zaměřují na kvalitu, účinnost a neustálý inovativní přístup zajišťuje jejich celé oddělení pro výzkum a vývoj. Tým postupně přináší inovace v postupech výroby, složení produktů a v tvorbě koncepcí nových high-tech produktů. Díky tomu jsou aktuálně dynamickým lídrem na francouzském trhu v kosmetice pro vozidla. Zaměřují se i na zahraniční trhy po celém světě. Jejich klientela roste a je náročná. Pravidelně vystavují na veletrzích Automechanika Frankfurt, Automechanika Dubai, AAPEX Las Vegas, Equip´Auto Paris, CIACCE Beijing, EICMA Milan Intermot Cologne, Eurobike Fridrichshafen, Interbike Las Vegas, atd.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení