Značka: GS27

GS27 Motorcycle Helmet & Visor Cleaner 250 ml

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

GS27 Motorcycle Helmet & Visor Cleaner je pěnový čistič helem a hledí helem. Efektivně čistí přilby i plexi štíty od špíny a hmyzu. Balení o objemu 250 ml.

Kategorie: údržba vybavení

značka GS27

řada Moto, Bike

velikost 250 ml

 

GS27 Motorcycle Helmet & Visor Cleaner, pěna na čištění helem i plexi štítů helem, odstraní i odolnou špínu a přilepený hmyz. Lze ji použít na integrální silniční, výklopné silniční, otevřené enduro, motokrosové, MTB i trial přilby, dále na motocyklové, cyklistické i jiné sportovní brýle. GS27 Motorcycle Helmet & Visor Cleaner je bezpečný i pro matně lakované povrchy, nezpůsobuje šmouhy, redukuje po aplikaci ulpívání nečistot na helmě, rozzáří povrch helmy. 

aplikace: Důkladně protřepejte, nastříkejte na povrch k čištění, setřete čistým hadříkem z mikrovlákna. Před aplikací na super citlivé povrchy nejprve otestujte na méně viditelném místě.

upozornění: Extrémně hořlavý aerosol v nádobě pod tlakem. Po zahřátí může explodovat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  

země původu Francie

kód výrobce EN210151

výrobce: GS27 SAS, 540 rue Gilles de Gennes, Node Park Touraine, 37310 Tauxigny, FrancieGS27, 60 Avenue Foch, 75116 Paris, Francie

gs27 logo 3

 

Helmet & Visor Cleaner by GS27 Moto

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka GS27 byla založena v roce 1968 panem Sergem Gaultierem, automobilovým nadšencem, který považoval vzhled svého vozu za velmi důležitý a tak trávil čištěním a péčí o svůj automobil hodně času. Své iniciály "GS" a své oblíbené číslo 27 použil v názvu značky i v samotném logu značky. Prvotní zájem o produkty zakladatel a tvůrce postupně zažehl na veletrzích, trzích a výstavách. Povědomí o značce rostlo i skrze francouzské teleshopingové kanály. Dnes již značka nabízí přes dvěstě produktů pro péči o automobily, motocykly a jízdní kola a pokračuje tak odkaz a záměr původního zakladatele, pana Gaultiera. Tvůrci produktů se zaměřují na kvalitu, účinnost a neustálý inovativní přístup zajišťuje jejich celé oddělení pro výzkum a vývoj. Tým postupně přináší inovace v postupech výroby, složení produktů a v tvorbě koncepcí nových high-tech produktů. Díky tomu jsou aktuálně dynamickým lídrem na francouzském trhu v kosmetice pro vozidla. Zaměřují se i na zahraniční trhy po celém světě. Jejich klientela roste a je náročná. Pravidelně vystavují na veletrzích Automechanika Frankfurt, Automechanika Dubai, AAPEX Las Vegas, Equip´Auto Paris, CIACCE Beijing, EICMA Milan Intermot Cologne, Eurobike Fridrichshafen, Interbike Las Vegas, atd.