Značka: Fasthouse

Fasthouse Youth Staging Hot Wheels Hat Black White

680 Kč 561,98 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Fasthouse Youth Staging Hot Wheels Hat, Black White, velikost Youth , stylová dětská čepice s velkým nášivkovým logem Hot Wheels a Fasthouse. 

Kategorie: dětské

značka Fasthouse 

série Youth Casual

typ Snapback

barevná varianta Black White

velikost Youth 

 

Fasthouse Youth Staging Hot Wheels Hat má universální dětskou velikost Youth One Size, rovný pevný kšilt, ze spodní strany kšiltu je kontrastní černobílý šachovnicový vzor, kšiltovka je vyrobena ze 100% bavlny (bavlněného twillu). Zezadu čepice je snapback plastový pásek s nastavitelnou délkou, měníte tak obvod čepice. Velké viditelné obdélníkové logo na nášivce je umístěno na předním panelu čepice, další nášivková menší loga jsou zezadu čepice. Svým designem hlavní nášivky čepice vzešla z kooperace značky Fasthouse a Hot Wheels, která patří pod amerického světového producenta hraček Mattel, Inc. 

údržba: Čepici otřete navlhčeným hadříkem, případně vystříkejte desinfekčním sprejem. Při silném znešištění jemně omyjte vlažnou vodou a mýdlem v ruce, nechte okapat a poté důkladně vyschnout. 

pro obvod hlavy cca 49 - 54 cm

materiál: 100% Cotton

 

kód výrobce 1418-0100

výrobce: Fasthouse, 28757 Industry Drive, Valencia, California, 91355, USA

logo fasthouse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fasthouse pochází z Kalifornie, USA, zaměřuje se na výrobu motokrosového a MTB oblečení, volnočasového oblečení a brandových doplňků. 

Značka Fasthouse je inspirována naladěním a stylizací prvních závodů a závodníků off-road motocyklů v oblasti Jižní Kalifornie, v které se závodníci postupně přesunovali z města Newhall, napříč pouštěmi a horami, až do místa Big Bear, kde byla startovní linie... je inspirována dobou, kdy další karavany s motorkami a závodníky směřovaly na závod po Ventura Blvd., aby se setkali v kempu Crater Camp, blízko Mullholand Dr. a Topanga Csnyon Blvd., kdy se jiní účastníci postupně sbírali po zalidněných ulicích Avalonu na ostrově Catalina Island... je inspirovaná náladou, jaká byla v době tohoto závodu, kdy dvacet až třicet tisíc diváků povzbuzovalo své favority ze dvou filmových rančů, pojmenovaných Westlake a Hopetown, umístěných hned kousek za Hollywoodem... jen si představte startovní čáru, míli dlouhou, s 3000 jezdci a motorkami, připravenými ke startu a připravenými k pokoření kopečnaté pouště mezi městy Barstow a Las Vegas... bylo to prostě velkolepé.

Značka Fasthouse je dále inspirována dobou, kdy se v oblasti Jižní Kalifornie motokrosoví jezdci potkávali na několika tamních, nyní proslulých, tratích, kde vytvořili unikátní komunitu, kde se vše, co je spojovalo, i událo. Jmenovali se Saddleback, Indian Dunes, Carlsbad and LACR (Los Angeles County Raceway Motrocross). Konalo se zde mnoho krásných závodů. Postupně se na tratích i v jejich okolí zpřísňovala pravidla diktovaná státními, městskými a oblastními nařízeními na popud mocných lidí sledujícíh vlastní zájmy a přehorlivých ekologů, takže období "s málo pravidly" postupně skončilo. Odtud pramení jeden ze sloganů této značky "When rules were few".

www.fasthouse.com

Fasthouse Headquarters