Značka: Fasthouse

Fasthouse Youth Red Bull Day in The Dirt 24 Tee Navy

580 Kč 479,34 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Varianta:

Fasthouse Youth Red Bull Day in the Dirt 24 Tee, Navy, unisex dětské stylové tričko s krátkými rukávy z bavlny s rovným klasickým střihem z edice produktů vyrobených pro 24. ročník Motocross Grand Prix Red Bull Day in the Dirt. Vhodné pro letní měsíce. 

Kategorie: dětské

značka Fasthouse 

série Youth Casual

barevná varianta Navy

 

Dětské unisex stylové tričko Fasthouse Youth Red Bull Day in the Dirt 24 Tee je z nízkogramážní (120 g/m2) pocitově lehké 100% česané bavlny s rovným prémiovým atletickým střihem a krátkými rukávy. Velké Grand Prix logo včetně Red Bull loga je umístěno na zádech. Potisk brandových prvků skrze plastisoltransfer (PVC či jiné polymerové složky v tekuté formě) pro velkou stabilitu barvy a odonost vůči otěru a jiné zátěži. Ideální volba na letní měsíce.Tričko je z předepraného materiálu, což přináší vysoký komfort hned od počátku nošení a redukci potenciálního sražení a zmenšení po častém praní. Tričko Fasthouse Youth Red Bull Day in the Dirt 24 Tee bylo navrženo a potisknuto přímo v Jižní Kalifornii.  

Víkendová událost Motocross Grand Prix s názvem Red Bull Day in the Dirt se koná každoročně na závodišti Glen Helen v USA již od roku 1998. 24. ročník se konal 26-28.11.2021. 

 

  • rozměry YS: šířka mezi podpažími 37 cm, délka od ramene k spodnímu lemu 50 cm
  • rozměry YM: šířka mezi podpažími 40 cm, délka od ramene k spodnímu lemu 54 cm
  • rozměry YL: šířka mezi podpažími x cm, délka od ramene k spodnímu lemu x cm
  • rozměry YXL: šířka mezi podpažími 42 cm, délka od ramene k spodnímu lemu 57 cm

 

orientační tabulka dětských velikostí:

  • Youth XS (YXS): 4-5 let
  • Youth S (YS): 6-7 let
  • Youth M (YM): 8-9 let
  • Youth L (YL): 10-13 let
  • Youth XL (YXL): 14-16 let

 

materiál: 100% Cotton

 

kód výrobce YS: 1849-3021

kód výrobce YM: 1849-3022

kód výrobce YL: 1849-3023

kód výrobce YXL: 1849-3024 

 

výrobce: Fasthouse, 28757 Industry Drive, Valencia, California, 91355, USA

logo fasthouse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fasthouse pochází z Kalifornie, USA, zaměřuje se na výrobu motokrosového a MTB oblečení, volnočasového oblečení a brandových doplňků. 

Značka Fasthouse je inspirována naladěním a stylizací prvních závodů a závodníků off-road motocyklů v oblasti Jižní Kalifornie, v které se závodníci postupně přesunovali z města Newhall, napříč pouštěmi a horami, až do místa Big Bear, kde byla startovní linie... je inspirována dobou, kdy další karavany s motorkami a závodníky směřovaly na závod po Ventura Blvd., aby se setkali v kempu Crater Camp, blízko Mullholand Dr. a Topanga Csnyon Blvd., kdy se jiní účastníci postupně sbírali po zalidněných ulicích Avalonu na ostrově Catalina Island... je inspirovaná náladou, jaká byla v době tohoto závodu, kdy dvacet až třicet tisíc diváků povzbuzovalo své favority ze dvou filmových rančů, pojmenovaných Westlake a Hopetown, umístěných hned kousek za Hollywoodem... jen si představte startovní čáru, míli dlouhou, s 3000 jezdci a motorkami, připravenými ke startu a připravenými k pokoření kopečnaté pouště mezi městy Barstow a Las Vegas... bylo to prostě velkolepé.

Značka Fasthouse je dále inspirována dobou, kdy se v oblasti Jižní Kalifornie motokrosoví jezdci potkávali na několika tamních, nyní proslulých, tratích, kde vytvořili unikátní komunitu, kde se vše, co je spojovalo, i událo. Jmenovali se Saddleback, Indian Dunes, Carlsbad and LACR (Los Angeles County Raceway Motrocross). Konalo se zde mnoho krásných závodů. Postupně se na tratích i v jejich okolí zpřísňovala pravidla diktovaná státními, městskými a oblastními nařízeními na popud mocných lidí sledujícíh vlastní zájmy a přehorlivých ekologů, takže období "s málo pravidly" postupně skončilo. Odtud pramení jeden ze sloganů této značky "When rules were few".

www.fasthouse.com

Fasthouse Headquarters