Značka: Fasthouse

Fasthouse Venice Sock White

290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Fasthouse Venice Sock, White, One Size, pohodlné vyšší stylové ponožky z příjemného materiálu v universální velikosti pro dospělé o velikosti nohou ideálně v rozptylu 37-43.

Kategorie: ponožky

značka Fasthouse 

série Casual

barevná varianta White

velikost One Size

 

Fasthouse Venice Sock, pohodlné pletené vyší stylové ponožky z příjemného středně gramážního materiálu (Acrylic), který je navíc zesílený v oblasti chodidel, jsou v universální velikosti pro dospělé o velikosti nohou ideálně v rozptylu 37-43. Ponožky Fasthouse Signal Sock jsou pružné, výškově zasahují až do poloviny lýtek, podle natažení a velikosti nohou, dají se také přehnout a nosit něco málo nad kotníky. Velké logo je na spodní straně chodidel, další malé logo je umístěno na tkané nášivce. Ideální pro podzimní, zimní a jarní období. 

rozměry: délka od paty k hornímu lemu 22 cm, délka od špičky k patě 22 cm, šířka horního lemu 8 cm (měřeno bez natažení, v klidu)

upozornění: Kompletně rozbalené vyzkoušené ponožky nelze z hygienických důvodů vrátit. Ponožky vyjmuté z ochranného plastového přebalu, nezkoušené na nohu, lze vrátit v obvyklé lhůtě dle obchodních podmínek. 

 

materiál: 100% Acrylic

 

kód výrobce 6504-1000

výrobce: Fasthouse, 28757 Industry Drive, Valencia, California, 91355, USA

logo fasthouse

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fasthouse pochází z Kalifornie, USA, zaměřuje se na výrobu motokrosového a MTB oblečení, volnočasového oblečení a brandových doplňků. 

Značka Fasthouse je inspirována naladěním a stylizací prvních závodů a závodníků off-road motocyklů v oblasti Jižní Kalifornie, v které se závodníci postupně přesunovali z města Newhall, napříč pouštěmi a horami, až do místa Big Bear, kde byla startovní linie... je inspirována dobou, kdy další karavany s motorkami a závodníky směřovaly na závod po Ventura Blvd., aby se setkali v kempu Crater Camp, blízko Mullholand Dr. a Topanga Csnyon Blvd., kdy se jiní účastníci postupně sbírali po zalidněných ulicích Avalonu na ostrově Catalina Island... je inspirovaná náladou, jaká byla v době tohoto závodu, kdy dvacet až třicet tisíc diváků povzbuzovalo své favority ze dvou filmových rančů, pojmenovaných Westlake a Hopetown, umístěných hned kousek za Hollywoodem... jen si představte startovní čáru, míli dlouhou, s 3000 jezdci a motorkami, připravenými ke startu a připravenými k pokoření kopečnaté pouště mezi městy Barstow a Las Vegas... bylo to prostě velkolepé.

Značka Fasthouse je dále inspirována dobou, kdy se v oblasti Jižní Kalifornie motokrosoví jezdci potkávali na několika tamních, nyní proslulých, tratích, kde vytvořili unikátní komunitu, kde se vše, co je spojovalo, i událo. Jmenovali se Saddleback, Indian Dunes, Carlsbad and LACR (Los Angeles County Raceway Motrocross). Konalo se zde mnoho krásných závodů. Postupně se na tratích i v jejich okolí zpřísňovala pravidla diktovaná státními, městskými a oblastními nařízeními na popud mocných lidí sledujícíh vlastní zájmy a přehorlivých ekologů, takže období "s málo pravidly" postupně skončilo. Odtud pramení jeden ze sloganů této značky "When rules were few".

www.fasthouse.com

Fasthouse Headquarters